Книги "Час майстрів" icon

Книги "Час майстрів" APK

5 votes, 5.0/5

The description of Книги "Час майстрів"

Книжки видавництва «Час майстрів» ― частина середовища зростання людини. Книжки про істину, про головне, які несуть знання, розкривають устрій світобудови, формують правильні образи, передають досвід.

Ел-книжки видавництва «Час майстрів» можна читати, гортати, слухати і записувати за допомогою функції «Книга голосом мами, тата», яка дозволяє начитати і зберегти книжку для своєї дитини. Програма працює автономно без підключення до мережі Інтернет, яке потрібне лише для встановлення застосунку, оновлення та придбання нових Ел-книжок. Інтерфейс книжки простий і доступний для самостійного використання дитиною. Але дитина не зможе самостійно придбати нові книжки, пошкодити застосунок, внести зміни, бо існує захист від редагування.

У фірмовому застосунку від «Часу майстрів» містяться безкоштовні Книжки-презентарії та Ел-книжки видавництва. Книжки-презентарії ― це повнофункціональні безкоштовні Ел-книжки, в яких зібрані повноцінні частини різних книжок видавництва «Час майстрів». З виходом нової Ел-книжки застосунок «Видавництво «Час майстрів» з вашої згоди оновиться, і зміст Книжки-презетарію безкоштовно збільшиться на ще одну історію, що дає уявлення про нову Ел-книжку.

Всі запропоновані для придбання Ел-книжки доступні для безкоштовного читання в обсязі до 20% від загального змісту кожної книги.

Якщо у Вас багато турбот і мало часу або Ви часто у роз’їздах, можете озвучити казку за допомогою нашої програми, і Ваша дитина зможе щовечора самостійно прослуховувати свою улюблену казку голосом мами або тата. Якщо Ви не бажаєте озвучувати казку, просто відкрийте будь-яку книжку в програмі та почніть її читати разом зі своїм малюком.

Читання для здоров’я! Настав час майстрів!

Show More
Книги "Час майстрів" APK Version History
Request Книги "Час майстрів" UpdateRequest Update
Книги "Час майстрів" 1.10 for Android 2.3.2+ APK Download

Version: 1.10 (4) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Update on: 2016-08-30

Signature: d757634430df427af0ed2ae39c3214a2eca0b5ee Книги "Час майстрів" 1.10(4) apk safe verified

APK File SHA1: 552d882f0d305122e532749b23455cb8fc08d1fc

Download APK(7.3 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App