We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
ГДР1-2UA, офлайн решебник icon

ГДР1-2UA, офлайн решебник

1.20 for Android

The description of ГДР1-2UA, офлайн решебник

Компанія «Час майстрів» надає можливість отримати розв’язання домашніх завдань, які будуть доступні завжди в offline-режимі без підключення до інтернету та реклами, а також не містять помилок, доповнюються та оновлюються. Висока якість дорого коштує розробникам, тож просимо вас посприяти розвиткові цього застосунку і за таку якість і зручність сплатити мінімальну ціну.
Застосунок ГДР1-2UA, офлайн-решебник (Готові домашні роботи) від видавництва «Час майстрів» допоможе виконати домашню роботу учням 1-2-х класів будь-якої школи України з навчанням українською мовою. Застосунок містить розв’язання до задач, вправ та завдань основних шкільних підручників з таких навчальних предметів, як українська, російська та англійська мови, математика, сходинки до інформатики, природознавство, буквар. Також є розділ з методичними рекомендаціями для батьків з основ здоров’я та розвитку у дітей навичок читання та письма.
Застосунок працює автономно, тому для перегляду розв’язань вам не потрібен Інтернет, підключення до якого необхідне лише для встановлення та оновлення програми. Застосунок постійно і своєчасно оновлюється, бо видавництво швидко адаптує його наповнення до будь-яких змін у навчальних програмах та нововведень Міністерства освіти і науки України.
За допомогою ГДР1-2UA, офлайн-решебника (Готові домашні роботи) можна оперативно підготувати домашню роботу будь-де і будь-коли, навіть на перерві чи безпосередньо у класі. Зручна навігація допоможе вам за потреби швидко знайти відповідь у потрібному розділі підручника. Зворотний зв’язок стане у пригоді, якщо розв’язання якогось із завдань бракуватиме.
Застосунок ГДР1-2UA, офлайн-решебник (Готові домашні роботи) завантажується безкоштовно! Це надає змогу, не витрачаючи грошей, ознайомитися з його роботою та частиною розв’язань і прийняти рішення щодо придбання платної повної версії контенту. Щоб завантажити весь контент, слід відкрити застосунок і натиснути на назву будь-якого підручника, після цього вам запропонують ціну. За цією ціною ви отримуєте розв’язання до завдань усіх підручників, що містяться у застосунку. До окремих підручників розв’язання не продаються.
Також ви можете БЕЗКОШТОВНО завантажити усі розв’язання до підручників для потрібного класу, якщо придбали друковану версію ГДР (ГОТОВІ ДОМАШНІ РОБОТИ) від видавництва «Час майстрів». Кожен примірник з обмеженого накладу містить подарункову СКРЕТЧ-КАРТУ, що приховує код доступу. Після завантаження застосунку натисніть кнопку налаштувань, потім — «Увійти в мій «ГДР», введіть код, який ви знайдете, стерши захисну плівку на СКРЕТЧ-КАРТІ. Книжку можна придбати на сайті видавництва «Час майстрів».
ГДР1-2UA, офлайн-решебник (Готові домашні роботи) рекомендований батькам для допомоги дитині із домашніми завданнями. Школярам він дозволяє ефективно використовувати свій час, щоб вкладати сили у власні захоплення і самореалізацію. Бажаємо, щоб використання ГДР1-2UA, офлайн-решебника при виконанні домашніх робіт дозволило вам, пане школяр, не втратити упевненості в собі, бо тоді ви не будете боятися діяти, розвиваючи свої таланти, станете Майстром. Час майстрів настав!
Для кожного класу створено окремий застосунок: ГДР1-2UA, ГДР3UA, ГДР4UA, ГДР5UA, ГДР6UA, ГДР7UA, ГДР8UA, ГДР9UA, ГДР10UA, ГДР11UA.
Show More

ГДР1-2UA, офлайн решебник Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Download
APKPure App