Winom Global icon

Winom Global APK

The description of Winom Global

Artık ticarete başlamak zor değil.. Geleceğin ticareti internette şekilleniyor. Bunu görmek ve pastadan payınızı alabilmek sizin elinizde. Winom sunduğu benzersiz bir altyapı ile sizi bu pastaya ortak etmeye hazır! Parayı para kazandırır derler! Doğru ama eksik.. Çok para ile çok kazanç elde edilirken, az para ile hiç gelir elde edilemez.. Dolayısıyla Parayı, çok para kazandırır.. Winom sizin azınızı çok eden bir platformdur. Küçük bir sermaye ile alacağınız ürün, aslında Winom'un gücü ile yapılan bir satın almadır. Winom'un alımına ortak olarak çok-az kavramı eşitlenir ve adil dağılım sağlanır.. Böylelikle çok paranın elde ettiği kâr oranı, az paraya da aynı oranda yansır. Winom, risksiz yatırım, adil dağılımdır...

Sadece Türkiye’de yatırım yapan Winom, yaptığı yatırımlarda katma değer üreten, ortaklık yapısı sayesinde yatırımcılarına kolay ve yüksek oranda getiriler sağlayan Global bir yapıdır. Bu doğrultuda Türkiye’de başlattığı katılım sistemi ile, temel tüketim mallarının üretimini yapıp, aynı zamanda güçlü bir satın alma sistemi kurarak oluşturduğu fayda sayesinde katılımcılarına ciddi bir gelir imkanı sunmaktadır.

Dünya da henüz benzeri olmayan bu katılım sistemi sayesinde, çok küçük sermayeler ile ve hiçbir risk unsuru barındırmadan ortaklarına mükemmel bir kazanç planı sağlamaktadır. Bunun için ciddi bir çalışma ve bir uğraş gerekmeden, bir defa yapılacak bir tavsiye sistemi ile devamlı bir gelir kaynağı oluşturulabilmektedir. Gerek kazanç oranı olarak gerekse uygulanan prim dağılım sistemi olarak benzersiz olan bu yapıya katılarak, kazanmaya ve kazandırmaya başlayabilirsiniz..

Sektöründe ki tecrübesi 10 yılı aşkın olup, gerek E-ticaret, gerekse Network Marketing alanlarında köklü bir geçmişe sahiptir. Genel merkezi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde olan WİNOM SOFTWARE SERVİCES LTD. operasyon merkezi ve irtibat ofisi İstanbul'dadır. Türkiye’de uyguladığı bu katılım sisteminin yanı sıra tekstil, inşaat ve gayrimenkul alanlarındaki faaliyetleri devam etmektedir. Başta tekstil olmak üzere, gıda, temizlik, kozmetik gibi birçok ürün grubunun üretimini ve tedâriğini sağlayarak sadece Türkiye’de üretilen binlerce ürünü dünya ile buluşturmaktadır. %100 Türk sermayesi ile çalışan Winom, ülkesi için fayda üretmeyi ana şirket felsefesi olarak benimsemiştir.

Ulusal ve uluslararası tüm gelişmeleri yakından takip ederek, yeni eğilimleri ve ihtiyaçları önceden tespit edip sürekli kendisini yenileyen yapısı ile yaptığı işin en iyisi olmak ana şirket prensibidir. Winom, dinamik yapının gerektirdiği her türlü değişime hızlı reaksiyon verebilecek esneklikte olup, profesyonelliğinin yanı sıra amatör ruhunu hiçbir zaman kaybetmeyen bir ekibe sahiptir.

Detaylı Bilgi : https://winom.com.tr
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App