We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
WEB.GOV.PL Wspieramy e-Biznes icon

WEB.GOV.PL Wspieramy e-Biznes

1.0.2 for Android

The description of WEB.GOV.PL Wspieramy e-Biznes

Aplikacja WEB.GOV.PL Wspieramy e-Biznes to mobilny przewodnik po wydarzeniach i aktualnościach ze świata e-biznesu. Dzięki niej będziesz zawsze na bieżąco z najnowszymi konferencjami, szkoleniami, barcampami oraz konkursami i naborami wniosków.

Aplikacja WEB.GOV.PL Wspieramy e-Biznes jest nie tylko informatorem. To również doskonały przewodnik, który dzięki integracji z systemem nawigacji, pozwoli Ci łatwo dotrzeć na miejsce organizowanego wydarzenia, mobilny program wydarzenia ułatwi znalezienie interesującej sesji, a wizytówki prelegentów będą wsparciem w nawiązaniu kontaktu osobistego.

Aplikacja WEB.GOV.PL Wspieramy e-Biznes jest integralną częścią platformy Wspieramy e-biznes – web.gov.pl, będącej elementem projektu systemowego Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Celem projektu jest popularyzacja idei społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy. Projekt jest realizowany pod nadzorem Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. Platforma web.gov.pl wspiera przedsiębiorców w tworzeniu, prowadzeniu oraz promowaniu skutecznych i odnoszących sukcesy e-biznesów, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

Serwis web.gov.pl to:
· pierwsze źródło wiedzy w prowadzeniu e-biznesu – wiedza teoretyczna i praktyczna, raporty branżowe, e-booki edukacyjne pisane przez praktyków z branży,
· transmisje imprez branżowych, wywiady z najciekawszymi ludźmi e-biznesu
· najnowsze informacje o możliwych źródłach finansowania e-biznesu w Polsce
· największy katalog e-usług oraz technologii B2B w Polsce
· największa baza wydarzeń branżowych
· narzędzia do praktycznego wsparcia zakładania i prowadzenia biznesu.

Więcej informacji: www.web.gov.pl
Show More

WEB.GOV.PL Wspieramy e-Biznes Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Recommended
Download
APKPure App