Uspar Tekstil San. Tic. A.Ş. icon

Uspar Tekstil San. Tic. A.Ş. APK

The description of Uspar Tekstil San. Tic. A.Ş.

Başarılarla dolu yirmi altı yılı geride bırakan Uspar, değişen dünya koşulları ve gelişen teknoloji karşısında çağdaş vasıflara sahip iplik üretim tesisleri ile hizmete devam etmektedir.

2006 yılında dokuma ve mamül ürün üretimini bünyesine alan Uspar, 2008 yılından itibaren iplik üretimini Denizli Organize Sanayi Bölgesindeki iplik tesislerinden daha fazla kapasitede iplik üreten Dazkırı iplik tesisiyle iki kat arttırmış ve kapalı alanlarını 37,000 m2' ye çıkarmıştır.

Uspar, iplik üretiminin yanı sıra proje ve danışmanlık hizmetleri vermekte, çeşitli ülkelerdeki müşterilerine 2.000.000 adet / yıl gibi bir üretimle ham bez tedariki sağlamakta, desen-tasarım desteği ve hazır ürün alanlarında çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Bütün bu özellikleriyle Uspar, global dünya şartlarının ihtiyacı doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Ülke ekonomisine önemli katkıda bulunan,topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde,sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan,teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Tüm çalışanlarımız birbirlerini de birer müşteri olarak görmeli ve süreç yaklaşımı ile sürekli iyileştirmeyi esas alarak sıfır hatayı hedeflemelidir.

Müşterilerimizi memnun etme yolunun,çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak,çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta,sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

Maliyetlerimizi düşürmek,verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak,geleceğimizi güven altına almak,tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir.

Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimini yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.

Toplam Kalite Yönetimi ile iş mükemmelliğini gerçekleştirmek Uspar Tekstil San. Tic. A.Ş. çalışanları olarak hepimizin görevidir.

Show More
Uspar Tekstil San. Tic. A.Ş. APK Version History
Request Uspar Tekstil San. Tic. A.Ş. UpdateRequest Update
Uspar Tekstil San. Tic. A.Ş. 1.1 for Android 2.0+ APK Download

Version: 1.1 (7) for Android 2.0+ (Eclair, API 5)

Update on: 2015-08-07

Signature: 3de0157aa225788ca6903b49d97ef702b53dd261 Uspar Tekstil San. Tic. A.Ş. 1.1(7) apk safe verified

APK File SHA1: 6b57e908131e806d98076b768200540b1ec2ca8b

Download APK(1.4 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App