Our website uses necessary cookies to enable basic functions and optional cookies to help us to enhance your user experience. Learn more about our cookie policy by clicking "Learn More".
Accept All Only Necessary Cookies
Collage Maker simgesi

Collage Maker

Custom Photo E

App Basic
1.0.4
  • Feb 8, 2019
    Update date
  • Everyone
  • Android 4.0+
    Android OS

Collage Maker hakkında

Collage Maker uygulamasını sunan en iyi serin kolaj düzenleri ortaya çıkarmak için ... !!

Sadece basitçe zaman istediğiniz fotoğraf kolajları makyaj için çeşitli çerçeve ızgaraları birden fazla fotoğraf birleştirmek. . !!

Bu Hızlı Collage Maker size geniş bir ifade kolaj ızgaraları, Özel kolaj şekilleri, Dekoratif arka plan desenleri, Sevimli çıkartmalar, Canlı Filtreler, Metinler demet ve daha birçok oluşturan bu uygulama üzerinde bak .. daha şaşırtıcı olabilir her şeyi verir ..! !

deli alın ve bir nihai fotoğraf yığını kalıba unutulmaz fotoğraflar bağlayan Zengin Kolajlarımızla herkesi şaşırtacak!

Özellikler :

Bir Fotoğraf kolaj yapmak için 9 fotoğraf kadar karıştırın.

100+ Kolaj ızgara Düzenleri seçim

Özel Kolaj Şekilleri eşsiz düzenlemek için keşfedin

Arkaplan desenler, Etiketler ve Metin toplanması bazı dekorasyon eklemek için

Düzenleme Kolaj sınır ve Kolaj oranı

Böyle kırpma, döndürme, yakınlaştırma, filtre, flip gibi Kolay Araçlar

yüksek kalitede Kolajlar kaydedin ve sosyal uygulamalara paylaşın

Nasıl kullanılır:

Bu Collage Maker düzenleme oldukça basit ..

Arka plan desenleri, etiket ve metin eklemek, ardından apt kolaj ızgara seçin fotoğrafları koleksiyonunuza seç kolaj sınırlarını ve oranı ayarlayabilirsiniz. O düzenlenmiş kolaj kaydedin ve aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

.. bizi iyileştirmek için değerli Görüşleri bu Collage Maker uygulamasını Destek !!

Daha Fazla Göster

Ek UYGULAMA Bilgileri

En Son Sürüm

1.0.4

Yükleyen

ပိေတာက္ သစၥာ

Gereken Android sürümü

Android 4.0+

İçerik derecelendirmesi

Everyone

En son sürümde yeni olan 1.0.4

Last updated on Feb 8, 2019

Minor bug fixes and improvements. Install or update to the newest version to check it out!

Daha Fazla Göster

Collage Maker Ekran görüntüleri

Collage Maker gönderenCollage Maker Ekran Görüntüsü 1Collage Maker Ekran Görüntüsü 2Collage Maker Ekran Görüntüsü 3Collage Maker Ekran Görüntüsü 4

İlgili Etiketler

Son 24 Saatte Popüler Makaleler

APKPure'a abone olun
En iyi Android oyunlarının ve uygulamalarının ilk sürümüne, haberlerine ve rehberlerine ilk erişen kişi olun.
Hayır, teşekkürler
Üye olmak
Başarıyla abone oldu!
Şimdi APKPure'ye abone oldunuz.