TR Canlı TV İzle icon

TR Canlı TV İzle APK

  • Author:

    SGNet

  • Latest Version:

    1.3

  • Publish Date:

    2017-03-21

The description of TR Canlı TV İzle

Kesintisiz HD TV İzle!

Türkiye Canlı TV İzle uygulaması sayesinde Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletleriniz üzerinden internetin olduğu her yerde TV İzleyin.Android cihazınızdan TV izlemek bu kadar kolay olmamıştı.

Türkiye ulusal yayınları,spor kanalları,çocuk kanalları,haber kanalları , Almanya ve Amerika canlı tv yayınlarını izleyebilirsiniz. Canlı TV İzleme uygulaması kesintisiz yayın sağlamaktadır. Tüm kanalları saat başı güncellemektedir.Tv izle ailesi olarak tek amacımız kesintisiz,donma olmadan canlı yayınlar sağlamaktır.

TV İzleme uygulaması sizden ücret talep etmez,sizi kandırmaz. Sizleri paket satın almaya zorlamaz. Tamamen ücretsiz Tv izle

TV izleme uygulaması sizlere yayın verebilmek için internet, kanalları sosyal medyada paylaşabilmek için hesap izinleri ister.Bunları kesinlikle kötü niyetli kullanmıyoruz.

Canlı TV İzleme uygulaması internet üzerinden yayın sağlar. Yayın kalitesi tamamen internet hızınıza bağlıdır. Yayınla ilgili şikayetlerinizi bize ileteceğiniz bir kısım bulundurmaktadır. 7/24 teknik destek imkanımız ile aksaklık olan yayını 1 saat içerisinde çözüm sağlıyoruz.

Tamamen Türk yapımı olan uygulamamızda tüm yayınlar aktif. Her geçen gün kanal listemizi genişletiyoruz. Sizlere mobil cihazınızda Canlı TV izleme keyfini yaşatıyoruz.

Uygulama tamamen ücretsizdir. Evde, işte, istediğiniz her yerde ücretsiz Tv İzle . Uygulama içi satın alma seçeneklerine gerek duymadık. Reklamlar sizi asla rahatsız etmez. Yayınlar reklamla bölünmez.
Show More
Advertisement
Similar Or Related
More From Developer
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App