We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Totus Tuus Ludwik De Monfort icon

Totus Tuus Ludwik De Monfort

2.0 for Android

The description of Totus Tuus Ludwik De Monfort

Oddanie się Maryi Niepokalanej to:

Naśladowanie Jezusa Chrystusa Syna Bożego, który oddał się Maryi cały, stając się od Niej zależnym w ziemskim życiu: Potem poszedł z nimi i wrócił do Nazaretu i był im posłuszny.

Bezpieczne schronienie przed złem, które nam zagraża/ Dobra złożone w Sercu Maryi są bezpieczne - szatan nie ma już do nich dostępu.

Droga powrotna do Boga, do utraconego raju. W Jej Niepokalanym Sercu zamieszkał Bóg, który ma na imię Miłość. Jest spotkaniem z Bogiem żywym.

Wypełnienie Testamentu Krzyża: Oto Matka twoja - jako nakazu Chrystusa przyjęcia Maryi za Matkę. Ona nas rodzi i wychowuje do nowego życia dzieci Bożych.

Oddanie Maryi Powinno Być :

Osobistym aktem woli. Jest to nasza indywidualna, świadoma i dobrowolna decyzja. Jest odpowiedzią na Boże zaproszenie.

Bezwarunkowe. Oddajemy się Jej, nie spodziewając się niczego w zamian - sama przynależność do Mary jest wielkim Bożym darem. Wierząc w Jej dobroć i miłość, z radością się Jej poświęcamy.

Całkowite. Oddajemy Maryi Niepokalanej wszystko: nasz umysł, serce, wolę, dusze, ciało, zmysły, emocje, pamięć, zranienia, słabości, przyszłość, teraźniejszość, i przeszłość, śmierć, wieczność, nasze rodziny i przyjaciół, zajęcia, pracę, modlitwy, choroby, problemy i cierpienia, dobra materialne.

Trwałe. Chociaż ma początek, to nie ma końca. Maryi wystarczy raz się oddać, a Ona już nigdy nas się nie wyprze. Ponawiamy nasze zawierzenie, ponieważ jesteśmy słabi i skłonni do zapominania.

Otwarte. Odnawiając oddanie, możemy dokładać nowe sprawy i okoliczności. Doświadczając interwencji Maryi, coraz bardziej Ją poznajemy, a przez to bardziej Jej ufamy i zawierzamy kolejne sprawy.

CO LUB KOGO MOGĘ ODDAĆ MARYI?

Siebie i wszystko, co jest moje: rodzinę, pracę, naukę, parafię, wspólnotę, Ojczyznę itd.(wg przymiotów wymienionych wyżej).

Inne osoby, ich sprawy: instytucje, organizacje, sprawy itd. Maryja w Fatimie prosi o poświęcenie Jej Sercu ateistycznej Rosji, obiecując pokój na świecie i nawrócenie. Możemy Jej oddać każdego i każdą, sprawy własne i cudze, prosząc ją o opiekę i wstawiennictwo u Boga.

Każde oddanie się Maryi jest Jej miłe. Najlepiej zrobić to na Eucharystii, w miarę możliwości będąc po spowiedzi świętej.

Oddanie wyrażamy własnymi słowami w prostocie serca lub korzystając z istniejących Aktów oddania np z,, Traktatu o Prawdziwym Nabożeństwie Do Najświętszej Maryi Panny Św. Ludwika Grignon De Montfort'' lub napisanych przez innych świętych i zatwierdzonych przez Kościół.

Zachęca się do wyrażenia swego oddania Maryi na piśmie z podpisem.: kto, kiedy i gdzie dokonał aktu zawierzenia.

W trudnościach, okolicznościach od nas niezależnych wystarczy oddanie się Maryi wewnętrznym aktem woli.

Wielu świętych i błogosławionych podążało tą drogą maryjnej konsekracji św. Jan Paweł II, św. Maksymilian M. Kolbe, św. Ludwik Grignnon De Montfort, Stefan Kardynał Wyszyński, męczennicy z Niepokalanowa: bł Pius Bartosik, bł. Antoni Bajewski, bł. Tymoteusz Trojanowski, bł. Bonifacy Żukowski i wielu innych.

,,Bracie, idź oddaj się Niepokalanej, nie martw się, Ona o wszystko się zatroszczy'' mówił św.Maksymilian przychodzącym o poradę.
Show More

Totus Tuus Ludwik De Monfort 2.0 Update

2019-08-26
Naprawa problemu z otwarciem traktatu o prawdziwym nabożeństwie.

Totus Tuus Ludwik De Monfort Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V2.0 1.9 MB APK

  Totus Tuus Ludwik De Monfort

  2019-08-26

  Totus Tuus Ludwik De Monfort 2.0 (2)

  Update on: 2019-08-26

  Requires Android: Android 4.3+ (Jelly Bean MR2, API 18)

  Signature: 920dfad945bac8d9a204cb78b9eb8f0039848ae1 Totus Tuus Ludwik De Monfort 2.0(2) safe verified

  Screen DPI: 160-640dpi

  Architecture: universal

  File SHA1: 1b231399b08c11bb6818fd206fd290b1571bdea1

  File Size: 1.9 MB

  What's new:

  Download

Similar to Totus Tuus Ludwik De Monfort
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App