We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
PratikAnket Anket Sistemi icon

PratikAnket Anket Sistemi

1.7 for Android

The description of PratikAnket Anket Sistemi

PratikAnket yeni nesil anket sistemidir. Klasik kağıt kalem kullanarak yapılan anketlerin tüm zorluklarından firmanızı kurtararak müşterilerinizden hızlı veri toplamanızı sağlar ve anlık raporlamalar yapabilmenize olanak tanır. PratikAnket ile tekli seçim, çoklu seçim, metin ve yıldız soru tiplerine anketler hazırlayıp müşterilerinize sunabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki iletişim adreslerinden bize ulaşınız.

İşte pratikanket sisteminin bazı avantajları;

- PratikAnket ekonomiktir; sizi kağıt üzerinde anket zahmetinden kurtararak matbaa masraflarından tasarruf etmenizi sağlar. Kağıt üzerinde yapılan klasik anket yöntemlerinde soruların hazırlanması, basıma verilmesi, size ulaştırılması oldukça uzun ve masraflı bir süreçtir. Müşterileriniz tarafından doldurulan anket sonuçlarının dijital ortama aktarılması için ise insan gücüne ihtiyaç vardır. PratikAnket tüm bu zahmetli ve uzun süreçleri ortadan kaldırır.

- PratikAnket veriminizi arttırır; belkide müşterilerinizi anlamıyorsunuz. Belkide onların sizden beklediği hizmet ile sizin onlara sunduğunuz hizmet birbirinden çok farklı. Günümüz rekabet koşullarında müşteri memnuniyeti en önemli başarı faktörlerinden biridir. Müşterilerinizin isteklerini doğru, eksiksiz ve hızlı bir şekilde anlamanız onlara daha verimli ve doğru hizmet verebilmenizi sağlar.

- PratikAnket mütevazidir; benzer dijital anket sistemlerine göre oldukça ekonomiktir. Ufak ölçekli kobi şirketlerinden büyük ölçekli mağaza zincirlerine kadar birçok şirket tarafından kullanılabilir. Minimum kurulum için pahalı yatırımlar gerektirmez. İhtiyacınız ne boyuttaysa o kadar ödersiniz.

- Pratik anket her dilden anlar; dinamik dil desteği ile sorularınızı farklı dillerde müşterilerinize sunma olanağı verir. Müşterileriniz hangi ülkeden olursa olsun, hangi dili konuşursa konuşsun.

- PratikAnket çevre dostudur; kağıt üzerinde anket yapmaktan vazgeçerek çok sayıda ağacın kesilmesini önleyebilirsiniz.

- PratikAnket teknolojiktir; en modern teknolojileri kullanarak anket deneyimini maksimum düzeye taşır. En temel donanım seviyesindeki ekonomik tablet modellerinden, en üst düzey ve yüksek donanım özelliklerine sahip tablet modellerine kadar tüm tabletler üzerinde sorunsuzca çalışır.

- PratikAnket doğrudur; standart kağıt anket yöntemlerinde doldurulan anketlerin dijital ortama aktarılması hataya oldukça açıktır. Bu da anketin güvenilirliğini sorgulamanıza neden olur. PratikAnket sisteminde müşterileriniz anketi doldurduğu anda sonuçları görürsünüz.

- PratikAnket hızlıdır; sorularınızı hazırlamanız, anketlerinizi oluşturmanız ve müşterilerinize sunmanız sadece dakikalarınızı alır. Anket üzerinde değişikliğe mi gitmek istiyorsunuz? Farklı dil seçeneği mi eklemek istiyorsunuz? Yeni bir bayi açtınız ve bu bayiniz için anket sistemini hayata mı geçirmek istiyorsunuz? PratikAnket sistemi ile hayat çok hızlıdır.

- PratikAnket eğlencelidir; Kağıt üzerinde yapılan klasik anket yöntemleri sıkıcıdır. Bazen anketi doldurmak için bir kalem bulmak bile sancılı bir süreç haline gelebilir. Müşterileriniz çoğu zaman anketi doldurmaktan kaçınır çünkü ufak bir kağıt üzerine sıkıştırılmış çok sayıda soruyu cevaplamak onlara sıkıcı gelir ve vakit kaybı olarak görülür. Böyle bir koşulda doğru sonuçlar almak ta oldukça zordur. PratikAnket modern arayüzü ile anket deneyimini bir üst boyuta taşır ve eğlenceli hale getirir.

- PratikAnket esnektir; kağıt üzerinde yapılan anketlerde soruları sonradan değiştirme şansınız yoktur ve müşterilerinize sadece tek bir anket sunabilirsiniz. PratikAnket sizi bu tür kısıtlamalardan kurtarır. İstediğiniz sayıda ve türde (tekli seçim, çoklu seçim, metin girişi, değerlendirme) soru oluşturup istediğiniz kadar anket yaratabilirsiniz.
Show More

PratikAnket Anket Sistemi Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V1.7 5.3 MB APK

  PratikAnket Anket Sistemi

  2017-01-26

  PratikAnket Anket Sistemi 1.7 (7)

  Update on: 2017-01-26

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: 73d421da3033b38b7474edfa7bd384fc7c527f75 PratikAnket Anket Sistemi 1.7(7) safe verified

  Screen DPI: 120-640dpi

  Architecture: universal

  File SHA1: 57702b4370ef5281788946f5505ef9fdbab3dd31

  File Size: 5.3 MB

  Download

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Download
APKPure App