Portal Pune icon

Portal Pune APK

52 votes, 4.7/5
  • Author:

    APPSIX

  • Latest Version:

    2.4

  • Publish Date:

    2016-11-14

The description of Portal Pune

Aplikacioni i vetëm Shqiptar, ku çdo ditë, do të informoheni për dhjetëra vende të reja pune në: Kosove, Shqiperi dhe Dubai. (http://www.portalpune.com)
Show More
Portal Pune APK Version History
Request Portal Pune UpdateRequest Update
Portal Pune 2.4 for Android 4.0+ APK Download

Version: 2.4 (12) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2016-11-14

Signature: d39d32ab21aaa8f930bba971b700a0cd8b8970dd Portal Pune 2.4(12) apk safe verified

APK File SHA1: 269e97bbc3717e4bb992a60447824286fef239c2

What's new: added ability to post jobs

Download APK(1.5 MB)

Portal Pune 2.3 for Android 4.0+ APK Download

Version: 2.3 (11) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2016-11-13

Signature: d39d32ab21aaa8f930bba971b700a0cd8b8970dd Portal Pune 2.3(11) apk safe verified

APK File SHA1: 89a3799e941aa106d39870eb7f8bf901bbd054a6

What's new: added ability to post jobs

Download APK(1.5 MB)

Portal Pune 1.7 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.7 (7) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2015-10-13

Signature: d39d32ab21aaa8f930bba971b700a0cd8b8970dd Portal Pune 1.7(7) apk safe verified

APK File SHA1: 55d6628efea357c1cddc406770a82f0ff09f497c

What's new: This update fixes bugs.

Download APK(3.1 MB)

More From Developer
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App