We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
IAA Buyer ikona

10.0 1 Opinie

20.9 by Insurance Auto Auctions, Inc.

Apr 26, 2024

O IAA Buyer

English

Ekscytujące żywo licytacji internetowych IAA tuż rozszerzona do telefonu!

Użyj aplikacji Insurance Auto Auctions (IAA), aby o każdej porze dnia i nocy licytować lekko uszkodzone samochody i inne uratowane pojazdy, w tym samochody, ciężarówki, SUV-y, motocykle i ciężki sprzęt. Obsługujemy każdego, kto chce kupić lekko uszkodzone lub uratowane auta: dealerów używanych samochodów skupujących setki lekko uszkodzonych pojazdów, mechaników i blacharzy poszukujących części samochodowych oraz osób, które kupują samochody na złom.

Część naszego inwentarza pochodzi z flot pojazdów (agencje wynajmu samochodów, samochody służbowe itp.) lub przejęć bankowych z niewielkimi uszkodzeniami lub bez nich. Obsługujemy również kupujących poszukujących aukcji rozbitych samochodów, obejmujących pojazdy z ciężkimi lub lekkimi uszkodzeniami, w tym auta totalne.

Możesz przeszukiwać nasz asortyment bez konta, ale będziesz mógł licytować i mieć dostęp do dodatkowych funkcji po zalogowaniu się na swoje konto IAA. Zarejestruj darmowe konto w naszej aplikacji do aukcji używanych samochodów lub odwiedź naszą stronę www.iaai.com, aby się zarejestrować. Wyszukuj według marki i modelu, a następnie przeglądaj i filtruj nasz obszerny asortyment samochodów wystawionych na aukcje. Użyj IAA 360 View, aby uzyskać pełne szczegóły wnętrza i nadwozia każdego pojazdu, a następnie zobacz i usłysz silnik pracujący dzięki naszej platformie handlowej IAA Interact™ . IAA Interact łączy obrazy, informacje i personalizację, aby dostarczać szczegółowe informacje o pojeździe z niezrównanymi narzędziami badawczymi, ulepszonymi wskazówkami dotyczącymi zakupów i większą przejrzystością.

Cechy:

• Moje konto: Zarządzaj złożonymi ofertami, przeglądaj listę obserwowanych, zarządzaj płatnościami i przeglądaj zakupione pojazdy.

• Wyszukiwanie pojazdów: Przeszukuj nasze obszerne inwentaryzacje na aukcjach ubezpieczeniowych i korzystaj z filtrów, aby wybrać kryteria, które są dla Ciebie ważne podczas wyszukiwania samochodu powypadkowego, wraku lub całego samochodu.

• Marka, model i inne: Dostosuj wyszukiwanie za pomocą filtrów pojazdu dla marki i modelu, roku, nowego inwentarza, typu i podtypu pojazdu, licznika kilometrów, kodu startowego, serii, typu paliwa, cylindrów, skrzyni biegów, typu układu napędowego, poduszek powietrznych, głównego uszkodzenia, rodzaj zgubienia, kluczyki, styl nadwozia, kraj pochodzenia, kolor nadwozia i kolor wnętrza.

• Dane pojazdu: Aukcje samochodowe zawierają szczegóły pojazdu, takie jak numer identyfikacyjny pojazdu (VIN), specyfikacje producenta oryginalnego wyposażenia (OEM) i numery wymiany części.

• Zobacz z bliska: IAA 360 View i IAA High Resolution Images pokazują uratowany pojazd w 360 stopniach.

• Czy to działa? Zobacz i usłysz Silnik IAA Uruchamia klipy wideo z silnika uratowanego samochodu, dzięki czemu wiesz, które pojazdy są w dobrym stanie. Klasyfikujemy również samochody na aukcjach online jako Uruchom i jedź, Startuje lub Stacjonarne, a także udostępniamy obrazy kluczy IAA, dzięki czemu wiesz, czy klucze są dostępne.

• Aukcje na żywo: przeglądaj listy sprzedaży na aukcjach samochodowych i licytuj za pomocą naszej aplikacji mobilnej do sprzedaży samochodów powypadkowych. Znajdź aukcję według oddziału IAA, miasta lub stanu albo wyszukaj według daty, aby zobaczyć nadchodzące aukcje samochodów powypadkowych.

• Inne typy aukcji: Wybierz typ aukcji automatycznej: Aukcje czasowe, Kup teraz, Przejażdżki marzeń, Przejażdżki rekreacyjne, Specjalne i Wirtualny pas

• Lokalizacje: dostęp do lokalizacji oddziałów i informacji kontaktowych, w tym wskazówek dojazdu z map Apple lub Google

• Płać przez aplikację: przeglądaj i płać za wygrane pojazdy, w tym opcję płatności w systemie PayPal lub finansowanie planu piętra dla kwalifikujących się kupujących.

Co nowego w najnowszej wersji 20.9

Last updated on Apr 26, 2024

- Minor Bug Fixes and Enhancements

Tłumaczenie Wczytuję...

Dodatkowe informacje APLIKACJA

Ostatnia Wersja

Dostępne IAA Buyer aktualizacje 20.9

Przesłane przez

Gina

Wymaga Androida

Android 10.0+

Available on

Pobierz IAA Buyer z Google Play

Pokaż więcej

Dostępne również dla innych platform

IAA Buyer Zrzuty ekranu

Wczytywanie komentarzy...
Języki
Języki
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.
Subskrybuj APKPure
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.