PetsIN icon

PetsIN APK

  • Author:

    PetsIN

  • Latest Version:

    2.1.1

  • Publish Date:

    2017-10-11

The description of PetsIN

Aplikacja PetsIN to komfortowe rozwiązanie dla właścicieli psów, kotów i innych zwierząt domowych. Gromadzimy w jednym miejscu informacje o ludziach, miejscach i usługach, które łączy jedno – ich oferta kierowana jest do zwierząt i ich opiekunów. W kilka sekund możesz zapoznać się z ogromną bazą miejsc petfriendly, hoteli dla zwierząt, petsiterów, weterynarzy, behawiorystów etc. Nasza aplikacja ułatwi Ci komfortowe spędzenie wakacji w towarzystwie ukochanego pupila lub pomoże zapewnić mu najlepszą opiekę na czas Waszej rozłąki, wyszuka najbliższego weterynarza w razie nagłego wypadku oraz ułatwi dbanie o jego wygląd i dobre samopoczucie.


CO CI OFERUJEMY?
• Ogromną bazę miejsc i usług - pod jednym adresem zebraliśmy dane dotyczące osób i firm funkcjonujących na rynku usług dla zwierząt oraz miejsc petfriendly.
• Szeroki zakres obsługiwanych gatunków – mamy świadomość, że zwierzęta domowe to nie tylko psy i koty - dlatego pamiętaliśmy też o właścicielach ptaków, gryzoni, gadów, rybek, a nawet koni.
• Wygodne rozwiązania oszczędzające czas - ogłoszenia na zasadzie pełnego profilu, błyskawiczny kontakt z ogłoszeniodawcą, dostęp z różnych urządzeń mobilnych.
• Darmowy dostęp do treści - możliwość przeglądania ogłoszeń zupełnie bezpłatnie.
• Pełną swobodę - dostęp do większości funkcjonalności użytych na stronie www z każdego miejsca, w każdym czasie.
• Dodatkową geolokalizację i mapy Google - możesz wyszukiwać obiekty i usługi w pobliżu swojego aktualnego miejsca pobytu lub wybierać lokalizację z listy. Dzięki nawigacji z łatwością dotrzesz do celu.


JAK TO DZIAŁA?
• Określ czego szukasz – zaznacz gatunki posiadanych zwierząt (możliwość wyboru większej liczby niż jeden), określ lokalizację, wybierz usługi, których szukasz, zmniejszaj/zwiększaj promień wyszukiwania, przeglądaj oferty, przy pomocy „gwiazdki” zapisuj wybrane w „ulubionych”.
• Wybierz i zarezerwuj – wytypuj najlepszą opcję, skontaktuj się z ogłoszeniodawcą mailowo lub telefonicznie, omów szczegóły, dopnij formalności.


KATEGORIE OGŁOSZEŃ
Kilka sekund – tylko tyle potrzeba, aby na ekranie Twojego urządzenia wyświetliły się interesujące Cię informacje. Dla komfortu ich wyszukiwania podzieliliśmy ogłoszenia na 3 główne kategorie, które za pomocą filtrowania można zawężać. Oto one:
• miejsca petfriendly - znajdź w dowolnej lokalizacji miejsca, gdzie zwierzęta są mile widziane i mogą swobodnie towarzyszyć swoim właścicielom. Zebraliśmy tutaj obiekty noclegowe, punkty gastronomiczne i usługowo-handlowe oraz instytucje. Filtry dostępne w tej kategorii to: agroturystyka, apartamenty, hostele, hotele, instytucje, kempingi i domki letniskowe, pensjonaty, plaże, pokoje gościnne, puby i restauracje, punkty handlowo-usługowe, schroniska, wybiegi / parki dla psów.
• fachowa opieka - skorzystaj z petsittera lub hotelu dla zwierząt w czasie wyjazdu, a także w przypadku niedyspozycji, choroby, nadgodzin w pracy czy w innych sytuacjach, gdy dłużej nie masz możliwości zająć się swoim pupilem. Sprawdzeni opiekunowie zapewnią właściwą dawkę ruchu Waszym psom lub odpowiednią uwagę i troskę pozostałym zwierzętom domowym. Filtry dostępne w tej kategorii to: hotel dla zwierząt, petsitter.
• usługi profesjonalistów - wyszukaj i porównaj oferty najróżniejszych usług związanych z dbaniem o zdrowie, wygląd i samopoczucie zwierzaków. Filtry dostępne w tej kategorii to: salon groomerski (zwierzęcy fryzjer), samoobsługowa myjnia dla zwierząt, sklep zoologiczny, transport zwierząt, tresura i szkolenia, weterynarz, zoopsycholog, zwierzęcy behawiorysta.


Aplikacja PetsIN to wolność wyboru i poczucie komfortu w każdej sytuacji – korzystaj z ogromnej oferty dostępnej z każdego miejsca zupełnie za darmo i przekonaj się, jak bardzo możemy Ci pomóc w załatwieniu wielu spraw.

PetsIN to także społeczność miłośników zwierząt, blog tematyczny oraz sklep pełen produktów i akcesoriów dla milusińskich i ich właścicieli. Odwiedź naszą stronę www.petsin.pl i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowinkami.
Show More
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App