Use APKPure App
Get Mahjong — Puzzle Games old version APK for Android
De beste Mahjong Solitaire van de bordspellen. Speel nu mahjongg gratis nu!
Vanwege de eenvoudige regels en het betoverende spel, is Mahjong Solitaire gratis een van de meest populaire puzzel bordspellen ter wereld geworden. Mahjong games zijn ook bekend als Taipei, Solitaire Mahjong, Mahjong Shanghai, Majong, Mahjong Classic en Mahjongg Solitaire.
U moet open paren identieke tegels aansluiten en ze van het bord verwijderen, waarbij de tegels onder hen voor het spel worden blootgesteld. Het spel is af wanneer alle tegels zijn verwijderd van het bord.
Mahjong omvat vaardigheid, strategie en berekening, evenals een zekere mate van geluk.
Laten we puzzelspellen spelen voor volwassenen en kinderen. Word een Mahjong King !
SPELFUNCTIES:
⛩ Chinese Mahjong, Sjanghai Mahjong en Mahjong spelletjes gratis genre;
⛩ Er is geen internetverbinding nodig om te kunnen spelen - u kunt offline spelen;
⛩ 15 prachtige achtergronden en meer dan 300 borden!
⛩ 5 unieke sets tegels;
⛩ verschillende niveaus van complexiteit;
⛩ HD graphics en mooie muziek;
⛩ U kunt overal spelen - beste timekiller;
⛩ Time killer spellen voor de hele familie - voor volwassenen en kinderen;
HOE SPELEN:
⛩ Ontvang Mahjong: Puzzelspellen nu van Google Play;
⛩ U moet open paren identieke tegels aansluiten en ze van het bord verwijderen;
⛩ Geniet van de beste Mahjong games en deel met vrienden!
Volg ons:
VK: https://vk.com/public118388069
TWITTER: https://twitter.com/Asteroid_Games2
FACEBOOK: https://www.FACEBOOK.com/groups/247101762431573
Last updated on Dec 15, 2017
Minor bug fixes and improvements. Install or update to the newest version to check it out!
Geüpload door
ĞëoRgé ÌTïßi
Android vereist
Android 4.0.3+
Categorie
Melden
Mahjong — Puzzle Games
19.0 by Asteroid Games 3D
Dec 15, 2017