Our website uses necessary cookies to enable basic functions and optional cookies to help us to enhance your user experience. Learn more about our cookie policy by clicking "Learn More".
Accept All Only Necessary Cookies
STEM Buddy
XAPK

STEM Buddy


CodeSkool

Aplikasi Dipercayai

  • 27.0 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • May 16, 2026
    Update date

Apa yang baru dalam versi terkini 1.0.4

May 16, 2026

Tukarkan telefon anda kepada 48+ peranti maya untuk ESP32 — LED, LCD, sensor! Muat turun versi terbaru STEM Buddy 1.0.4 untuk menikmati ciri dan kemas kini baru dengan segera!

What's new in 1.0.4:
• Improved Google Play Store compatibility
• SMS peripheral now available exclusively in the GitHub version for full-feature access
• Performance and stability improvements

Tunjukkan Lagi

Soalan Lazim STEM Buddy

Adakah STEM Buddy selamat untuk dimuat turun?

APKPure mengesahkan tandatangan digital fail APK STEM Buddy dan memeriksanya menggunakan enjin keselamatan seperti VirusTotal. Ketik lencana “Aplikasi Dipercayai” pada halaman butiran aplikasi untuk melihat maklumat keselamatan yang tersedia.

Berapa banyak ruang storan diperlukan untuk memasang STEM Buddy ?

Saiz fail APK yang dimuat turun ialah 27.0 MB. Anda memerlukan ruang kosong tambahan untuk memasang aplikasi serta menyimpan fail sementara, kemas kini dan data cache. Jika pemasangan gagal, kosongkan sedikit ruang dan cuba lagi.

Berapa lama masa yang diperlukan untuk memuat turun STEM Buddy ?

Saiz STEM Buddy ialah 27.0 MB. Dengan sambungan 4G, 5G atau Wi-Fi yang stabil, muat turun mungkin mengambil masa beberapa saat hingga beberapa minit bergantung pada kelajuan rangkaian.

Mengapakah muat turun atau pemasangan gagal?

Punca biasa termasuk ruang storan tidak mencukupi, versi Android yang tidak serasi, sambungan tidak stabil, fail muat turun rosak atau kebenaran pemasangan tidak diberikan. Lihat panduan penyelesaian masalah muat turun dan pemasangan kami untuk langkah penyelesaian terperinci.

Apakah keperluan sistem untuk STEM Buddy ?

Versi terkini STEM Buddy memerlukan Android 7.0+ atau lebih baharu. Jika peranti anda menggunakan versi Android yang lebih lama, semak sama ada versi lama aplikasi yang serasi tersedia.

Apakah fail APK dan XAPK, dan bagaimana cara memasangnya?

Semasa memuat turun, anda akan menemui dua jenis fail pemasangan: - APK: Fail pemasangan Android standard yang boleh dimuat turun dan dipasang secara terus. - XAPK: Mengandungi APK dan sumber tambahan seperti fail OBB untuk aplikasi atau permainan yang besar. Gunakan pemasang XAPK seperti APKPure. Ketahui lebih lanjut tentang memasang fail APK dan XAPK.
Tunjukkan Lagi

Maklumat Aplikasi Lanjut

  • Memerlukan Android
    Android 7.0+ (N, API 24)
  • Penilaian Kandungan
    Everyone
  • Seni bina
    universal
  • Kebenaran Aplikasi
  • Lesen Aplikasi
    Diperlukan
  • Laporan Keselamatan
    Semak Sekarang
  • Tandatangan
    2abea7c79e9d4d8994da5921d1ca46899f21bb12
Semakan Keselamatan Selesai
Tiada virus
Tiada spyware
Tiada malware
Tiada virus
Tiada spyware
Tiada malware
Sama seperti:
Nama Pakej:cc.codeskool.stembuddy
SHA-256:a83741aeb2f845d320ca9c83c03e8c11bddf457ad681db8e9242d67a6781704b
SHA-1:ec2e9dc1dbebd2289806acf64f41cc910442992a
Tunjukkan Lagi
Disahkan oleh: APKPURE

Tag Berkaitan

Muat turun sedang dijalankan

STEM Buddy Download APK 1.0.4 (27.0 MB)

Kalau muat turun tak bermula, klik sini
Urus Apl Yang Dimuat Turun
Bagaimana caranya memasang fail XAPK / APK
Bagaimana caranya memasang fail XAPK / APK

Semua Varian Aplikasi

Unlimited
STEM Buddy APK
1.0.4(5)XAPKAPKs
May 16, 202627.0 MBAndroid 7.0+
Muat Turun
Tunjukkan Lagi
tracking
Langgan APKPure
Jadilah yang pertama untuk mendapatkan akses kepada pelepasan awal, berita, dan panduan permainan dan aplikasi Android terbaik.
Tidak, Terima kasih
Daftar
Kejayaan!
Anda kini melanggan surat berita kami.
Langgan APKPure
Jadilah yang pertama untuk mendapatkan akses kepada pelepasan awal, berita, dan panduan permainan dan aplikasi Android terbaik.
Tidak, Terima kasih
Daftar
Berjaya berjaya!
Anda kini melanggan APKPure.