Our website uses necessary cookies to enable basic functions and optional cookies to help us to enhance your user experience. Learn more about our cookie policy by clicking "Learn More".
Accept All Only Necessary Cookies
Easy Access
XAPK

Easy Access


ALWAYZGUD COMM ENTERPRISES

Aplikasi Dipercayai

  • 32.3 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Feb 26, 2026
    Update date

Apa yang baru dalam versi terkini 1.0.0

Feb 26, 2026

Data, PIN Peperiksaan, Bil Utiliti Muat turun versi terbaru Easy Access 1.0.0 untuk menikmati ciri dan kemas kini baru dengan segera!

Mobile App for Data, Exam Pins, Bill Payments

Tunjukkan Lagi

Soalan Lazim Easy Access

Adakah Easy Access selamat untuk dimuat turun?

APKPure mengesahkan tandatangan digital fail APK Easy Access dan memeriksanya menggunakan enjin keselamatan seperti VirusTotal. Ketik lencana “Aplikasi Dipercayai” pada halaman butiran aplikasi untuk melihat maklumat keselamatan yang tersedia.

Berapa banyak ruang storan diperlukan untuk memasang Easy Access ?

Saiz fail APK yang dimuat turun ialah 32.3 MB. Anda memerlukan ruang kosong tambahan untuk memasang aplikasi serta menyimpan fail sementara, kemas kini dan data cache. Jika pemasangan gagal, kosongkan sedikit ruang dan cuba lagi.

Berapa lama masa yang diperlukan untuk memuat turun Easy Access ?

Saiz Easy Access ialah 32.3 MB. Dengan sambungan 4G, 5G atau Wi-Fi yang stabil, muat turun mungkin mengambil masa beberapa saat hingga beberapa minit bergantung pada kelajuan rangkaian.

Mengapakah muat turun atau pemasangan gagal?

Punca biasa termasuk ruang storan tidak mencukupi, versi Android yang tidak serasi, sambungan tidak stabil, fail muat turun rosak atau kebenaran pemasangan tidak diberikan. Lihat panduan penyelesaian masalah muat turun dan pemasangan kami untuk langkah penyelesaian terperinci.

Apakah keperluan sistem untuk Easy Access ?

Versi terkini Easy Access memerlukan Android 7.0+ atau lebih baharu. Jika peranti anda menggunakan versi Android yang lebih lama, semak sama ada versi lama aplikasi yang serasi tersedia.

Apakah fail APK dan XAPK, dan bagaimana cara memasangnya?

Semasa memuat turun, anda akan menemui dua jenis fail pemasangan: - APK: Fail pemasangan Android standard yang boleh dimuat turun dan dipasang secara terus. - XAPK: Mengandungi APK dan sumber tambahan seperti fail OBB untuk aplikasi atau permainan yang besar. Gunakan pemasang XAPK seperti APKPure. Ketahui lebih lanjut tentang memasang fail APK dan XAPK.
Tunjukkan Lagi

Maklumat Aplikasi Lanjut

  • Memerlukan Android
    Android 7.0+ (N, API 24)
  • Penilaian Kandungan
    Everyone
  • Seni bina
    arm64-v8a
  • Kebenaran Aplikasi
  • Laporan Keselamatan
    Semak Sekarang
  • Tandatangan
    354811be3749bd3751a2d8e07c2da34311eba7a1
Semakan Keselamatan Selesai
Tiada virus
Tiada spyware
Tiada malware
Tiada virus
Tiada spyware
Tiada malware
Sama seperti:
Nama Pakej:com.easyaccessmapp
SHA-256:2abeecc80eb065b03a8252b52df069bbfbcfc157f10bcf7504b04b9ca15304b8
SHA-1:dcdc9f4865007dcf062f99d0f01ed60d68eef21b
Tunjukkan Lagi
Disahkan oleh: APKPURE

Tag Berkaitan

Muat turun sedang dijalankan

Easy Access Download APK 1.0.0 (32.3 MB)

Kalau muat turun tak bermula, klik sini
Urus Apl Yang Dimuat Turun
Bagaimana caranya memasang fail XAPK / APK
Bagaimana caranya memasang fail XAPK / APK

Semua Varian Aplikasi

arm64-v8a, armeabi-v7a, x86, x86_64
Easy Access APK
1.0.0(5)APK
Apr 16, 202462.5 MBAndroid 6.0+
Muat Turun
Easy Access APK
1.0.0(4)APK
Apr 15, 202462.5 MBAndroid 6.0+
Muat Turun
armeabi-v7a
Easy Access APK
1.0.0(10)XAPKAPKs
Jul 9, 202640.7 MBAndroid 7.0+
Muat Turun
Easy Access APK
1.0.0(5)XAPKAPKs
Apr 18, 202418.1 MBAndroid 6.0+
Muat Turun
arm64-v8a
Easy Access APK
1.0.0(10)XAPKAPKs
Feb 26, 202632.3 MBAndroid 7.0+
Muat Turun
Easy Access APK
1.0.0(5)XAPKAPKs
Apr 18, 202422.7 MBAndroid 6.0+
Muat Turun
Tunjukkan Lagi
tracking
Langgan APKPure
Jadilah yang pertama untuk mendapatkan akses kepada pelepasan awal, berita, dan panduan permainan dan aplikasi Android terbaik.
Tidak, Terima kasih
Daftar
Kejayaan!
Anda kini melanggan surat berita kami.
Langgan APKPure
Jadilah yang pertama untuk mendapatkan akses kepada pelepasan awal, berita, dan panduan permainan dan aplikasi Android terbaik.
Tidak, Terima kasih
Daftar
Berjaya berjaya!
Anda kini melanggan APKPure.