We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Mendoj Një Futbollist icon

Mendoj Një Futbollist

3.1.6z for Android

The description of Mendoj Një Futbollist

Mendo një futbollist

Mendoj Lojtarët e famshëm të futbollit
Mendoj se çfarë janë të gjitha nivelet

SI TË PËRFUNDUAR
Gjeni emrin e një futbollisti në një botë që përputhet me imazhin.

Nuk mund të hidhesh në nivelin e ardhshëm
Kërkimi i miqve tuaj ose përdorimi i monedhave është në dispozicion për t'u përdorur me ndihmë. Të gjitha llojet e procedurave janë përshkruar në lojë.

SUPPORT
Nëse kjo është një lojë që ju pëlqen ose një sugjerim për një rregullim të ri, jepni një koment ose mendim për të.
Për pyetje, shihni më poshtë emailet e shkruara në kutinë e adresës.

Midis tyre:
- Neymar
- Messi
- Benzema
- Jan Oblak
- Robben
dhe më shumë!

Mendo një futbollist
Mundohuni të mendoni të gjitha nivelet.
vijnë të luajnë
Gjej emrat e futbollistëve nga klubet e njohura edhe në ligën italiane.

Ju mund të menaxhoni shtresat
Kërkoni ndihmë nga miqtë ose përdorni monedha të disponueshme për t'u përdorur me ndihmë.
KËTË Të gjitha llojet e procedurave janë përshkruar në lojë.

SUPPORT
Nëse lojërat që ju pëlqen, ose sugjerimet për përmirësime të reja, lënë komente ose mendime në emër të tij.
Për pyetje ju lutem shihni më poshtë email-i i shkruar nga In The Box Address.

Mendoj se është futbollist. Trivia lirë për ju Guess lojtar futbolli tani! Ai thotë se Trivia është një futbollist , Mendoj tani futbollistin
Show More

Mendoj Një Futbollist Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App