Lajme Shqip icon

Lajme Shqip APK

  • Author:

    AmraMedia

  • Latest Version:

    1.153.229.1311

  • Publish Date:

    2018-05-27

The description of Lajme Shqip

* Lajme Shqip, Lajmet e fundit nga mediat shqiptare nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe nga gjithe bota, lexoni per Lajme,Kuriozitete, Sport, Teknologji, Showbiz, Humor etj.

* Lajmet e fundit nga 19 webfaqe shqiptare:

Albeu - albeu.com
AlmaKos - almakos.com
Opozita - opozita.com
Panorama - panorama.al
Yll Press - yllpress.com
Tv Koha - tvkoha.tv
Lajm Press - lajmpress.com
Gazeta Shqip - gazeta-shqip.com
Iliria News Agency - ina-online.net
Gazeta Tema - gazetatema.net
Gazeta Blic - gazetablic.com
Evropa e Lire - evropaelire.org
Zeri Amerikes - zeriamerikes.com
Lajme Sport - lajmesport.com
Sporti Total - sportitotal.net
Kosova Press - kosovapress.com
Presheva Jone - preshevajone.com
Gazeta Jeta ne Kosove - gazetajnk.com
Bota Sot - botasot.info

* Radio Shqiptare si :

-Radio Marimanga
-Radio Kosova
-Radio Gurbeti
-Radio Viciana
-Radio Pendimi
-Radio Sharri
-Radio Tirana
-Radio Fama

* Televizioni Shqiptar
-OraNEWS
* Videot e fundit nga platforma me e madhe shqiptare ArkivaShqip dhe EmraCom

dhe pak humor
Show More

What's new

2018-06-26
Seriali O sa mire
Telegrafi - telegrafi.com
Kosova Press - kosovapress.com
Presheva Jone - preshevajone.com
Gazeta Jeta ne Kosove - gazetajnk.com
Bota Sot - botasot.info
JETA OSH QEF - facebook.com/JETAOSHQEEF
Humor - http://qeshu.info/
Advertisement
Lajme Shqip APK Version History
Request Lajme Shqip UpdateRequest Update
Lajme Shqip 1.153.229.1311 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.153.229.1311 (26) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2018-06-26

Signature: 66994ca292c1a37ea9b827731b20cafe2ab21792 Lajme Shqip 1.153.229.1311(26) apk safe verified

APK File SHA1: 8d98504a900b36f1413067b32f84336f46d06d8a

What's new: Seriali O sa mire Telegrafi - telegrafi.comKosova Press - kosovapress. More...

Download APK(31.8 MB)

Lajme Shqip 1.149.221.1299 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.149.221.1299 (25) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2017-11-22

Signature: 66994ca292c1a37ea9b827731b20cafe2ab21792 Lajme Shqip 1.149.221.1299(25) apk safe verified

APK File SHA1: ae9f46eff4976e138c3f366ff4a458bc3391471d

What's new: 20.05.14 Seriali O sa mireTelegrafi - telegrafi.com25.04.14Kosova Pres More...

Download APK(31.8 MB)

Lajme Shqip 1.133.188.1245 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.133.188.1245 (24) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2016-04-23

Signature: 66994ca292c1a37ea9b827731b20cafe2ab21792 Lajme Shqip 1.133.188.1245(24) apk safe verified

APK File SHA1: 1eec4f5b33af0df0dc92aab0ae086c02a51e449a

What's new: 20.05.14 Seriali O sa mireTelegrafi - telegrafi.com25.04.14Kosova Pres More...

Download APK(20.2 MB)

Lajme Shqip 1.130.182.1236 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.130.182.1236 (23) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2016-02-12

Signature: 66994ca292c1a37ea9b827731b20cafe2ab21792 Lajme Shqip 1.130.182.1236(23) apk safe verified

APK File SHA1: 1a35b90d7d66e727094764082bce3a1640545470

What's new: 20.05.14 Seriali O sa mireTelegrafi - telegrafi.com25.04.14Kosova Pres More...

Download APK(20.0 MB)

Lajme Shqip 1.122.166.1206 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.122.166.1206 (22) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2015-11-11

Signature: 66994ca292c1a37ea9b827731b20cafe2ab21792 Lajme Shqip 1.122.166.1206(22) apk safe verified

APK File SHA1: 6d4d7f65fed96db4e535cefaef92c9d42eb4432e

What's new: 20.05.14 Seriali O sa mireTelegrafi - telegrafi.com25.04.14Kosova Pres More...

Download APK(20.0 MB)

Lajme Shqip 1.112.145.1172 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.112.145.1172 (20) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2015-10-21

Signature: 66994ca292c1a37ea9b827731b20cafe2ab21792 Lajme Shqip 1.112.145.1172(20) apk safe verified

APK File SHA1: 645f8b055399cf9835f7a7d32e6088ce5fe6c291

What's new: 20.05.14 Seriali O sa mireTelegrafi - telegrafi.com25.04.14Kosova Pres More...

Download APK(15.8 MB)

Show More
More From Developer
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App