KURANI Shqip icon

KURANI Shqip

1.0.0 for Android

The description of KURANI Shqip

KuraniShqip.Com
-Lexim Ne gjuhen Arabe (Audio)
-Lexim Ne gjuhen Shqipe (Audio)
-Lexim automatik Ne gjuhen Arabe + Shqipe (Audio)

-Tekst Arab
-Tekst Me shkronja Latine (transliterim)
-Perkthimi Shqip

Mundesi per ndryshimin e madhesise se shkronjave (fontit)
Mundesi per ndryshimin e ngjyrave te tekstit dhe Sfondit(background)
Show More

KURANI Shqip 1.0.0 Update

2018-06-05
kuranishqip.com
Advertisement
Previous versions
 • V1.0.0 18.0 MB APK

  KURANI Shqip

  2018-06-05

  KURANI Shqip 1.0.0 (10000)

  Update on: 2018-06-05

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: a091e90c2cd680de025e427508d1fe36e7848077 KURANI Shqip 1.0.0(10000) safe verified

  File SHA1: 1a09dc88dd505dd59c480dc10c70653849501f1c

  File Size: 18.0 MB

  What's new:

  Download

Similar to KURANI Shqip
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App