Kuran-ı Kerim Hatmi Şerif icon

Kuran-ı Kerim Hatmi Şerif APK

The description of Kuran-ı Kerim Hatmi Şerif

Euzubillahimineşşeytanirracim. Bismillahirrahmanirrahim.

Sistemin Çalışma Mantığı
Sistemimizden üye olmadan yararlanabileceğiniz imkanlar sınırlıdır. Hatmi Şerif başlatma, başlatılan Hatimlere katılma ve Cüz alma, üyeler arası mesajlaşma, üye profillerine ve konulara yorum yapabilme gibi imkanlar sadece kayıtlı üyelere mahsustur.
Kullanıcıların rahatsız edilmemesi, Başlatılan Hatmi Şerif ve alınan Cüzlerin takip edilebilmesi için üyelik sistemi zorunludur.

Kayıt ve Giriş işlemleri
Uygulama Üzerinde Giriş ve Kayıt panelini kullanarak sisteme üye olabilirsiniz. Üye olurken geçerli bir mail adresi yazmanız, hem aldığınız Cüzlerin takip edilmesi, hem Başlatılan Hatmi Şeriflerden haberdar edilmeniz, hem de sistemdeki bilgi alışverişinin sağlıklı yürümesi için önemlidir.
Kayıt olduktan sonra profilinizden mail adresinizi başkalarının görmesini engelleyebilirsiniz. Yazdığınız bilgiler sizlerin izni olmadan hiçbirşekilde başka kullanıcılarla paylaşılmayacaktır.
Yeni kayıt olan kullanıcıların profil resmi ve hakkımda alanı otomatik olarak sistem tarafından doldurulur. Üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra, profil ayarlarınızdan bu seçenekleri değiştirebilirsiniz.

Burada okunan Hatmi Şerifler manevi akit esasına dayanmaktadır. Ortak Hatmi Şerif okumalarında, herkesin aldığı cüz ya da cüzleri zamanında teslim etmesi, okuyamaması durumunda aldığı cüzleri geri bırakması gerekmektedir.
Hatmi Şerifin gerçekleşmesi için, tüm cüzlerin okunması ve duasının yapılması gerekir. Bu bağlamda okunmayacak cüzlerin alınmamasını ve diğer kullanıcı kardeşlerin hakkına girilmemesini rica ediyoruz.

Üye Paneli ve Özellikleri:
Her türlü işleminizi yapabileceğiniz bu panel sadece kayıtlı üyeler içindir. Kayıt olmayan ve Giriş yapmayan kullanıcılar bu paneli görüntüleyemez.
Konular: Konu açma yetkisi sadece yöneticilere aittir. Üye olmayanlar bu konuları görüntüleyebilir ama konu ekleyemezler. Yöneticiler, istediği kullanıcıya konu ekleme imkanı verebilir.
Hatimler: Bu bölümde, yöneticiler tarafından onaylanmış ve okunmaya açılmış Hatmi Şerifler görüntülenir. Bu Hatimlerden Cüz almak için kayıtlı olmanız gerekir. Kayıtsız kullanıcılar, Hatmi Şerifi görüntüleyebilir, hangi cüzlerin alındığını görebilir, Hatmin ne için okunduğunu ve kim tarafından başlatıldığını görebili ama Hatim okumalarına katılamaz.
Cüzlerim: Başlatılan Hatmi Şerife katılan ve Cüz alan kullanıcıların aldığı cüzler bu alanda görüntülenir. Cüzlerim sekmesinden, aldığınız cüzlerin takibini yapabilir, okuduğunuz Cüzleri okudum olarak olarak işaretleyebilir, okuyamayacağınız cüzleri başka kullanıcıların okuması için bırakabilir ve Cüzleri Kur`an-ı Kerim sayfamızdan okuyabilirsiniz.
Hatimlerim: Bu alanda, başlattığınız Hatimleri görebilirsiniz. Başlatılan Hatimler yönetim tarafından onaylandıktan sonra herkesin okumasına açılır ve anasayfada görüntülenir. Başlattığınız Hatmi Şeriflerin onaylanıp onaylanmadığını bu alandan takip edebilirsiniz.
Hatim Başlat: Hatim Başlat menüsü ile yeni bir Hatim başlatabilirsiniz. Buradaki Hatim başlatma sadece başvurudan ibarettir. Hatmi Şerif ne için okunacak, başlığı ne olacak vs. türünden bilgileri girerek yeni bir Hatim başlatılması için başvuru yapabilirsiniz. Yapılan başvuruların onaylanacağı garantisi yoktur. Yönetim, mevcut Hatimleri gözden geçirerek başvurunuzu değerlendirir. Onaylanması durumunda, anasayfada ve Hatimlerim bölümünde bunu görebilirsiniz.
Yorumlar: Bu alanda Profil yorumlarınız görüntülenir. Bir kullanıcın profiline yorum yapmak için kayıtlı olmanız ve sisteme giriş yapmanız gerekir. Profilinize bir kullanıcı tarafından yorum yapıldığında bu alanda görüntülenir. Siz bu yoruma onay vermeden, yorum profilinizde görüntülenmez. Bu alandan istediğiniz yorumu onaylayabilir, onayladığınız yorumu istediğiniz zaman tekrar kaldırabilir ya da tamamen silebilirsiniz.
Show More

What's new

2017-06-03
Online Cüz sistemi güncellendi.
Online Hatim Başlatma sistemi güncellendi.
YENİ! Ramazan 2017 İmsakiyesi iftar ve sahur vakitleri güncellendi.
Kuran-ı Kerim Hatmi Şerif APK Version History
Request Kuran-ı Kerim Hatmi Şerif UpdateRequest Update
Kuran-ı Kerim Hatmi Şerif 1.0.0 for Android 4.2+ APK Download

Version: 1.0.0 (1) for Android 4.2+ (Jelly Bean MR1, API 17)

Update on: 2017-06-03

Signature: 837239761b4b87d7508a0ffdc87af3eb23a100ad Kuran-ı Kerim Hatmi Şerif 1.0.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: de6ed7699f04a709097d1ce05a6e68062921c127

What's new: Online Cüz sistemi güncellendi. Online Hatim Başlatma sistemi güncell More...

Download APK(3.8 MB)

Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App