JUST ask LITE icon

JUST ask LITE APK

The description of JUST ask LITE

NIE UFASZ ANONIMOWYM OPINIOM? JUST ask SWOICH ZNAJOMYCH!
Ile razy wątpiłeś (-aś) w rzetelność opinii publikowanych w sieci? My niejednokrotnie. Postanowiliśmy więc stworzyć przestrzeń do wymiany wiarygodnych opinii. Wierzymy, że jest to możliwe poprzez oparcie jej o sieć naszych znajomości, bo to właśnie na opiniach znajomych polegamy najchętniej.
Oddajemy w Twoje ręce aplikację mobilną „JUST ask”, abyś mógł/mogła komfortowo korzystać z zasobów i możliwości serwisu JUST ask (www.justask.com.pl) gdziekolwiek się znajdujesz, 24/h.
CZYM JEST JUST ask?
JUST ask to platforma social shoppingu, czyli komunikacji, opinii, poleceń produktów/usług i wspomagania decyzji zakupowych. A mówiąc nieco prościej jest to połączenie serwisu rekomendacji i sieci społecznościowej. W jakim celu powstał?
Nieuczciwe praktyki wypaczające opinie są w wielu serwisach na porządku dziennym, w efekcie czego znalezienie wiarygodnych informacji w sieci staje się coraz trudniejsze, a często wręcz niemożliwe. Większość z nas jest tego świadoma i nie ufamy anonimowym opiniom. JUST ask jest odpowiedzią na te bolączki. W przeciwieństwie do obecnych rozwiązań, w JUST ask możesz widzieć tylko opinie swoich znajomych lub ich znajomych. Nie musisz ufać anonimom.
PYTAJ, OPINIUJ, POLECAJ
Kręgi znajomych to filary, na których bazują funkcje JUST ask. Te podstawowe najlepiej oddaje nasz slogan strategiczny „Pytaj, opiniuj, polecaj”:
• PYTAJ - Przygotowujesz się do zakupu pralki czy smartfona, ale nie znalazłeś opinii o interesujących Cię modelach? Szukasz sprawdzonej ekipy remontowej w Łodzi, ale nikt ze znajomych nie podzielił się swoimi doświadczeniami? Głowa do góry, nic straconego. Opublikuj tzw. Apel z prośbą o opinie lub poradę Twoich znajomych i zbieraj opinie od osób, którym możesz zaufać.
• OPINIUJ - Koniec z mozolnym przeszukiwaniem sieci i próbą odszyfrowania, którym opiniom możesz zaufać. W JUST ask możesz spośród wszystkich opinii odfiltrować tylko te napisane przez Twoich bezpośrednich znajomych lub ich znajomych - zawsze jednak osób, które możesz zidentyfikować, a nie anonimowych internautów.
• POLECAJ - Jesteś zadowolony z jakiegoś produktu lub usługi i chcesz go polecić znajomym? Napisz opinię i oznacz ją przyciskiem „Polecaj”, a zostanie ona specjalnie wyróżniona tak, aby wszyscy Twoi znajomi wiedzieli, o co chodzi. Razem ze swoimi kręgami znajomych twórz bazę informacji, z której będziecie wzajemnie korzystać.
FUNKCJE
Dlaczego warto założyć konto w JUST ask, a następnie zaprosić i/lub odnaleźć w serwisie znajomych i stworzyć w ten sposób swoją sieć znajomości? Dzięki temu zyskasz m.in.:
• dostęp do wszystkich opinii w serwisie,
• dostęp do wiarygodnych opinii – poprzez możliwość sprawdzenia opinii swoich znajomych,
• możliwość bezpośredniego kontaktu z autorem opinii, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje,
• możliwość publikacji prośby o opinie nt. danego produktu/usługi w serwisie i na portalach społecznościowych,
• możliwość polecania produktów, z których jesteś zadowolony,
• możliwość stworzenia własnej „Listy życzeń” grupującej produkty i usługi, którymi jesteś zainteresowany,
KONIEC Z MOZOLNYM POSZUKIWANIEM OFERT
To jednak tylko podstawowa część możliwości, jakie oferuje JUST ask. Postawiliśmy sobie ambitny cel zmiany dotychczasowego procesu zakupowego na taki, gdzie ciężar poszukiwania najlepszej oferty znika z barków konsumenta. Firmy, które posiadają konta w JUST ask i oferują produkt, o jaki pytasz, czy jaki dodałeś do swojej listy życzeń dostają o tym powiadomienie i – jeśli wyrazisz na to zgodę – mogą wysłać Ci swoją ofertę. W efekcie nie będziesz musiał/-a już spędzać godzin wyszukując najlepszych ofert – wystarczy, że zaznaczysz, czym jest zainteresowany/-a, a marketerzy będą mogli przesyłać Ci swoje oferty, z których wybierzesz najlepszą.
Show More
JUST ask LITE APK Version History
Request JUST ask LITE UpdateRequest Update
JUST ask LITE 1.1 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.1 (2) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2016-02-25

Signature: fce83719f8bc11c0ad69d0b124d346d303f5d2e4 JUST ask LITE 1.1(2) apk safe verified

APK File SHA1: 477271b3d6cf0302313d368a0f8262751b7c821a

Download APK(3.3 MB)

Comment Loading...
Ooops! No such content!
JUST ask LITE Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App