We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
İşlevsel Üroloji 2017 icon

İşlevsel Üroloji 2017

1.1 for Android

The description of İşlevsel Üroloji 2017

Kongreye Davet
Değerli Meslektaşlarım,

Kontinans Derneği’ nin düzenleyeceği 5. İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi Kongresi’ni 5-8 Ekim 2017 tarihleri arasında Rixos Premium Belek Hotel, Antalya’da gerçekleştireceğiz. Son yıllarda çok gelişen Üroloji’nin ilgi alanlarından biri olan İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi, bu kongrede de daha öncekilerde olduğu gibi tüm ayrıntıları ile ele alınacaktır. Bilimsel programın tamamlanması ile ilgili çalışmalarımız titizlikle ve yoğun bir şekilde sürdürülmektedir. Uluslararası ve ulusal düzeyde işlevsel üroloji ve kadın ürolojisi alanında deneyimli birçok otorite sizlere doyurucu ve güncel bilgilerle dolu bir kongre içeriği sunmak için kongremize katılacaktır. Bu sayede ilgilendiğiniz veya merak ettiğiniz konularda otoriterler ile bire bir tartışma olanağı sağlamak mümkün olacaktır. Artık geleneksel hale gelen ve geçtiğimiz kongrede de yoğun ilgi ile karşılanan “Ürodinami Sertifikasyon Kursu’’ 4-5 Ekim tarihlerinde, konu başlığı Postprostatektomi İdrar Kaçırma olan “ICS Add-on Kursu” da 5 Ekim tarihinde yapılacaktır. Kongremizde deneyim ve bilgimizi artıracak ilgi çekici ve farklı aktiviteler düzenlenecek, kongrelerin yoğun bilimsel programından kurtulup daha fazla kaynaşmamızı sağlayacak önemli sosyal aktiviteler de bilimsel program dışında kalan zamanları değerlendirmemizi sağlayacaktır.

ICS Add-on Kursu programını yakın zamanda sizlere duyurduk. Kongremizle ilişkili diğer gelişmeleri de belli aralıklarla sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Hepinizi 5-8 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak olan İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi Kongresi’ne davet ediyor, Rixos Premium Belek Hotel, Antalya’da buluşmak üzere saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Oktay Demirkesen
Kontinans Derneği Başkanı
Show More

İşlevsel Üroloji 2017 Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App