Dhurata Falas icon

Dhurata Falas APK

The description of Dhurata Falas

****Lajmrim****

Të dashur klient, ju lutem bëni update Dhurata Falas versionin e fundit, ngase me versionet e vjetra nuk dergohen porosit,
Faleminderit për mirkuptim!


Dhurata Falas është aplikacioni i parë shqiptarë për shpërblime online më të drejta të plota.
Ky Aplikacion përmban abonime, mbushje si mbushje të celularve, mbushje të abonimeve nga Ipko si Duo Familjare HD 1 mujore apo 3 mujore etj. Përveç Ipkos Aplikacioni ofron edhe shpërblime nga Vala dhe telekomi i Kosovës!

Përveç shpërblimeve nga Vala dhe Ipko në të ardhmen e shkurtër do te implementojmë edhe Abonime nga Digitalb.
Aplikacioni punon në atë mënyr qe secili klient i aplikacionit duhët të fitoj pikë pa shpenzuar asgjë, këto pikë mund ti përdorë për ofertat të cilat ofrohën në aplikacion!

IPKO

*Duo Familjare HD 3 mujore

*Duo Familjare HD 1 mujore

*Duo Familjare HD 1 mujore

*Mbushje për telefon 5€

*Mbushje për telefon 3€

*Mbushje për telefon 1€

*Oferta tjera do vijn së shpejti...

VALA

*Internet + Tel + TV 1 mujore

*Tikon 15 internet 15Mbps 1 mujore

*Tikon 5 internet 5Mbps 1 mujore

*Mbushje për telefon 5€

*Mbushje për telefon 3€

*Mbushje për telefon 1€

*Oferta tjera do vijn së shpejti...

Të dashurë klient për çdo problem, cdo pa qartësi na kontaktoni në emai-in: lifecorestudio@hotmail.com

Show More

What's new

2016-01-25
*Share
*Like
*Oferta të reja!
*Z mobile
*Rregullimi i problemit gjatë antarsimit!
*Rritje të nivelit të siguris!
*Serveri në rregull
*Më shumë video
*Konfrimim të porosis
Dhurata Falas APK Version History
Request Dhurata Falas UpdateRequest Update
Dhurata Falas 1.2.1 for Android 2.3.4+ APK Download

Version: 1.2.1 (14) for Android 2.3.4+ (Gingerbread MR1, API 10)

Update on: 2016-01-25

Signature: b4ccb4a877bdfa6a9097d80e440328a8ac5856eb Dhurata Falas 1.2.1(14) apk safe verified

APK File SHA1: 52c7763823f1c84699a00a7a060ca2cbf968dd6b

What's new: *Share *Like*Oferta të reja!*Z mobile*Rregullimi i problemit gjatë ant More...

Download APK(4.0 MB)

More From Developer
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App