We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Czerwionka-Leszczyny+ icon

Czerwionka-Leszczyny+

0.3.4 for Android

The description of Czerwionka-Leszczyny+

Zrób zdjęcie, zaznacz na mapie i dodaj opis. Twoje zgłoszenie trafi do władz gminy. Dzięki aplikacji Czerwionka-Leszczyny+ w prosty sposób możesz poinformować władze np. o dziurze w drodze czy brakujących koszach na śmieci. Z informacji urzędu dowiesz się także o najbliższych remontach dróg oraz najważniejszych wydarzeniach w gminie.
Czerwionka-Leszczyny+ to pierwsza w Polsce aplikacja cyfrowego obywatela służąca do komunikacji urzędu z mieszkańcami poprzez urządzenia mobilne. Narzędzie umożliwia wysyłanie powiadomień przez urzędników z wydziału zarządzania kryzysowego, ale także ogłoszeń informujących i istotnych wydarzeniach w gminie. Mieszkaniec gminy, dzięki funkcji "Zgłoś problem" może przesłać informację do odpowiednich służb. Zgłoszenie wysyła poprzez dodanie zdjęcia, zaznaczenia na mapie i dodanie krótkiego opisu.
Aplikacja została wykonana zgodnie z zasadami projektowania uniwersalnego i dostosowana do wygodnego użytkowania dla osób starszych.
Aplikacja została współfinansowana przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.
Fundacja Media 3.0
www: media30.pl
Email: kontakt@media30.pl

---
UWAGA: Aplikacja wciąż znajduje się w fazie rozwoju. Wszelkie problemy i błędy prosimy zgłaszać na podanego wyżej maila

Show More

Czerwionka-Leszczyny+ Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to Czerwionka-Leszczyny+
More From Fundacja Media 3.0
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Recommended
Download
APKPure App