We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
10 Soru icon

10 Soru

1.0.18 for Android

The description of 10 Soru

10 Soru Bilgi Yarışması yarışmacıların zamana karşı, her gün büyüyen soru kütüphanesi içerisinden gelen 10 adet sorunun sorulduğu bilgi yarışmasıdır. Sorular farklı kategorilerden gelmekte olup, cevapladığınız doğru sayısının yanında, bu soruları ne kadar sürede cevapladığınız da önemlidir. Günlük yarışma hakları kısıtlı olup, arkadaş davet etmek, soru göndermek vb. eylemler ile yeni oyun hakları kazanılabilir. Her gün saat 00:01 itibari ile yeni oyun hakkı hesabınıza geçirilecektir.

10 Soru Bilgi Yarışması'na e-posta adresiniz ile kayıt olabileceğiniz gibi, facebook hesabınızla da bağlanabilirsiniz. Yarışmada metin, resim ve video türünde sorular kolaydan zora doğru sorulur. Süre kısıtı yoktur, ilk soru ekrana geldiği andan itibaren başlar ve video ve resimlerin gösterildiği ekranlar hariç, soru ekranlarında bu süre durdurulamaz.

10 Soru Bilgi Yarışması'nda dönemlik yarışmalar düzenlenir. Bu yarışmalar sonunda önceden duyurulacak ödüller sıralamaya giren kişilere çekiliş olmadan dağıtılır. Temelde 2 tür yarışma türü vardır. Bunlardan ilki "sprinter" diğeri ise "maraton" ödülüdür. Sprinter ödülü, yarışma dönemi içinde tüm yarışmalar içindeki en çok doğru soruyu, en kısa sürede, en az jokeri kullanarak çözmüş kişilere verilir. Maraton ödülü ise, yarışma döneminde yarışmacıların toplam çözdükleri sorular içerisinde, en çok doğru soruyu, en kısa sürede, en az jokeri kullanarak çözmüş kişilere verilir. Her iki yarışmada da eşitlik olan kişilere aynı ödül verilir.


10 Soru Bilgi Yarışmasında, her seviyesinde farklı özelliklerin devreye girdiği 5 kategori vardır. Yarışmacılar, "asistan" olarak yarışmaya başlar, sonrasında sırayla "doktor", "doçent", "profesör" ve "ordünaryüs" seviylerine geçerler. Her seviyede günlük oyun hakları, joker hakları, oyun modülleri farklılık gösterecektir.

10 Soru Bilgi Yarışmasında, sistem tarafından günlük verilen yarışma hakları dışında da, ek hak kazanmak mümkündür. Ek hak kazanmak için yarışmada şu özellikler kullanılabilir: "Facebook'da skorunu paylaş", "Ankete katıl", "Arkadaşını davet et", "Soru gönder", "Arkadaşından iste".

Bilgili ve hızlı olan kazansın...

Show More

10 Soru Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to 10 Soru
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Games In Last 24 Hours
Recommended
Download
APKPure App