We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
بهترین کتاب راهنمای اسم های دخترانه icon

بهترین کتاب راهنمای اسم های دخترانه

1 for Android

The description of بهترین کتاب راهنمای اسم های دخترانه

این برنامه فهرستی از نام های اصیل، با معنی و به ترتیب حروف الفبا است، این نام‌ها شامل اسامی دخترانه اصیل می‌باشد.
انتخاب نام مناسب برای فرزند تازه متولد شده یکی از مهم‌ترین و در عین حال جذاب‌ ترین کارهایی است که والدین بر عهده دارند. نامی اصیل، زیبا و با معنی می‌تواند حتی در آینده و بزرگسالی کودک تاثیرگذار باشد. خیلی از ایرانیان با انتخاب نام های اصیل با معنی برای فرزندانشان سعی می‌کنند اصالت و ایرانی بودن خود را نشان دهند.

برای ارزیابی نام هایی که در برنامه آمده است می توانید از نکته های زیر نیز استفاده کنید.
1- نگارش با حروف لاتین
زمانی که پدر و مادرهای ما برایمان اسم انتخاب می کردند نمی دانستند که روزی ما با این اسامی می خواهیم ایمیل ساخته و یا در شبکه های اجتماعی عضو شویم. ما هم نمی دانیم 20 سال دیگر فرزندانمان از اسمشان چه استفاده های دیگری خواهند کرد، اما لااقل می توانیم شرایط امروز را در نظر گرفته و نامی برایشان برگزینیم که با حروف لاتین فقط به یک صورت تایپ شود.
2- همخوانی با “خانم”
برخی نام ها طوری هستند که فقط می توان قبل از آنها از “خانم” استفاده کرد. برخی نیز به گونه ای اند که “خانم” را باید بعد از آنها به کار برد. نام هایی هم وجود دارند که با “خانم” تناسب پیدا نمی کنند، چه قبلشان باشد و چه بعدشان. در بهترین حالت باید نام را طوری انتخاب کرد که خانم را بتوان در پس و پیش آن به کار برد. بنابراین نام مورد نظر خود را با “خانم” و واژه های مشابه مورد آزمایش قرار دهید.
3- نام دو بخش
بعضی نام ها بر خلاف ظاهر کوتاهی که دارند، تعداد بخش های زیادی داشته و نام های طولانی محسوب می شوند. برخی نام ها نیز به لحاظ ترکیب حروف و تلفظ سختی که دارند در جامعه به اشکال ساده تری تلفظ می گردند.استفاده از نام های تک بخشی در برخی کشورهای دنیا رواج دارد؛استفاده از نام های تک بخشی در برخی کشورهای دنیا رواج دارد؛ اما در کشور ما کوتاهترین نام ها دو بخشی اند. پیشنهاد می شود صرفا از نام های دو بخشی در نام گذاری فرزندتان بهره ببرید.
4- تناسب با نام خانوادگی
همیشه امکان هماهنگ کردن نام و نام خانوادگی نیست اما تا حد ممکن است بهتر است به این مساله نیز توجه شود. شما می توانید با یک یا چند حرف مشترک بین نام و نام خانوادگی هماهنگی آوایی ایجاد کنید. ممکن است حروف مشترک صدادار و یا بی صدا باشند.
همچنین می توانید نام و فامیل را در کنار هم نوشته و یا تایپ نمایید و سپس هماهنگی ظاهری آنها را بررسی کنید.
6- قابل پذیرش بودن
برخی نام ها تکراری هستند و در مقابل برخی آنقدر استفاده نشده اند که وقتی نظر دیگران را در موردش می پرسیم در ابتدا قادر به تلفظ صحیح آن نیز نبوده و می خواهند یک بار دیگر نام را تکرار کنیم.
گاهی ما در مسیر پیدا کردن نام های خیلی خاص و غیرتکراری آنقدر زیاده روی می کنیم که حاصل تلاشمان دستیابی به نام هایی است که از دید دیگران عجیب و مسخره به نظر می رسند. کاری نکنید که نام فرزند شما بیش از حد جلب توجه کند، طوری که وقتی به مدرسه رفته همکلاسی هایش نام او را مسخره کنند. در متمایز بودن نام می بایست حد اعتدال را رعایت کرد. از دیگر عیوب نام های ناشناخته آن است که گاهی نمی توان فهمید که نام دخترانه است یا پسرانه.


ویژگی های منحصربه فرد برنامه:

# گرافیک عالی و زیبا
# ساده و روان بودن کار با نرم افزار
# جستجو بر آساس در متن و عنوان
# جستجو بر اساس حروف الفبا
Show More

Additional Information

Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App