We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
ZooMetri icon

ZooMetri

1.2.3 for Android

The description of ZooMetri

Zoometri kimdir?


Zoometri, hayvancılık sektörüyle meşgul olan ve bu sektörün müşterisi olanları yani alıcı ve satıcıyı aracısız buluşturan bir platformdur. Bu alanda sürekli artan kullanıcı sayısıyla önemli bir sosyal platform olma iddiasındadır.

Zoometri, güvercin tutkunları, tavuk cinsleri hobicileri, kafes kuşları tutkunları, akvaryum balıkları ile ilgilenenler gibi pekçok hobici ve tutkun için bir iletişim ağıdır.

Zoometri, hayvancılık sektörü çalışanları, hobiciler ve ilgililer için; en yakın veteriner, kasap, nakliye, petshop, çalışan gibi pekçok hizmete ulaşabilecekleri bir araçtır.

Zoometri, Kedi ve Köpek başta olmak üzere pekçok evcil hayvan ve aksesuarın ücretsiz sahiplenilmesine aracılık eden bir ağdır.

Zoometri, bu hizmetleri herhangi bir ücret talep etmeden sizlere sağlamaktadır.

Zoometri, hayvancılık sektörüne dair hibe programları, karantina & salgın hastalık uyarıları vb. pekçok bilgiyi kaynağından edinip kullanıcılarına bildirimler vasıtasıyla yayan bilgilendirici bir platformdur.

Zoometri, "Köylü Milletin Efendisidir!" sözünden hareketle hayvancılık sektöründe en çok emeği geçen köylümüzü el üstünde tutar. Bu platformu da en çok kırsaldaki kullanıcılarımız için faydalı bir araç olarak görür.

Zoometri kim değildir?

Zoometri, hayvanların istismarına karşı olup bu konuda aracılık yapmaz ve bu şekildeki ilanları ve yayınlayan kullanıcıları engeller.

Zoometri, yaban hayatına saygılıdır. Yaban hayvanlarının alınıp satılmalarına aracılık etmediği gibi bu şekildeki ilanları ve ilan verenleri engeller.

Zoometri, kullanıcılarının paylaştığı tüm kişisel bilgi ve içeriğe saygılıdır, kötüye kullanmaz.

Zoometri, İlanlarla ilgili şikayet bildirimleri yapılabilen bir platformdur. Denetimsiz olarak kötüye kullanım amaçlı ilanlara ve mesajlara izin vermez.
Show More

ZooMetri Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to ZooMetri
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App