Zerkam icon

Zerkam APK

4 votes, 2.8/5

The description of Zerkam

Oglądaj, co dzieje się w domu, czy firmie na ekranie swojego telefonu! Dostęp do obrazu masz z każdego miejsca na świecie, wszędzie tam, gdzie jest Internet.

Kup kamerę Zerkam, ściągnij aplikację i ciesz się z nowoczesnego monitoringu Zerkam. System Zerkam to doskonała przenośna kamera IP oraz szereg unikalnych usług. Obraz z kamery oraz nagrania są szyfrowane, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Jest to rozwiązanie dające ci pewność, że nikt z zewnątrz nie będzie mógł podejrzeć, co dzieje się w Twoim domu lub firmie (w odróżnieniu od tradycyjnych kamer IP).

Nagrania z kamery możesz zapisywać w chmurze, dzięki czemu nie potrzebujesz rejestratora, a Twoje nagrania są bezpieczne nawet w przypadku zniszczenia kamery przez włamywacza. Nagrania z serwera możesz w każdej chwili ściągnąć na komputer, telefon lub tablet.
W systemie Zerkam możesz ustawiać harmonogramy nagrywania oraz czuwania kamery, dzięki czemu kamera będzie uzbrajana automatycznie codziennie, gdy na przykład wychodzisz do pracy.

Naszą kamerę cechuje również wyjątkowo prosta instalacja. Wystarczy nastawić kamerę na kod wyświetlony na monitorze komputera i gotowe! Kamera poza funkcją wideo monitoringu posiada także system wykrywania ruchu. Zdarzenia wywołujące alarmy są nagrywane, a Ty dostajesz powiadomienie na adres e-mail oraz poprzez aplikacje.

Aplikacja umożliwia korzystanie z serwisu Zerkam. Po zalogowaniu się do serwisu użytkownicy mogą uzyskać dostęp do następujących funkcji:
- aktualny widok z kamery,
- włączenie/wyłączenie trybu czuwania,
- włączenie/wyłączenie nagrywania,
- podgląd nagrań i alarmów,
- powiadomienia o zdarzeniach alarmowych (na adres e-mail lub jako notyfikacje w aplikacji).

Zerkam for Android official Trailer

Show More
Zerkam APK Version History
Request Zerkam UpdateRequest Update
Zerkam 1.2.1 for Android 2.3.4+ APK Download

Version: 1.2.1 (10201) for Android 2.3.4+ (Gingerbread MR1, API 10)

Update on: 2016-07-04

Signature: 67b28fade82d6318f551ee4c6212f66d503ece57 Zerkam 1.2.1(10201) apk safe verified

APK File SHA1: 5f50cf8a8575007cd7f95061d1ebd43ceaa3a62f

What's new: Powiadomienia push. Funkcja demo.Poprawki błędów i optymalizacja.

Download APK(2.2 MB)

Similar Or Related
More From Developer
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App