We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Zakazane słowa icon

Zakazane słowa

1.2 for Android

The description of Zakazane słowa

Dlaczego "Zakazane słowa" są lepsze od podobnych aplikacji?
1. Gra jest w 100% darmowa, żadnych ukrytych opłat z pełnym dostępem do bazy słówek
2. Baza słówek współtworzona jest przez administrację i graczy - uaktualnienia powiększające ilość dostępnych słówek są i zawsze już będą darmowe
3. Możliwość gry z losowaniem bonusu przed rundą!


„Zakazane słowa” to w 100% darmowa drużynowa gra towarzyska, w którą można zagrać już od 4 graczy. Polega ona na opisywaniu wyświetlanego w telefonie słowa przez jedną osobę tak długo, aż jego drużyna nie odgadnie, co to jest za hasło. Jednakże występuje pewne utrudnienie – każde hasło posiada pięć zakazanych słów, których nie można użyć podczas opisu. Czy jesteś gotowy na opisanie swoim przyjaciołom losowego hasła? A może czułbyś się lepiej w roli odgadującego? Najlepiej to sprawdzisz, organizując świetną zabawę z przyjaciółmi! Wystarczy pobrać „Zakazane słowa” na swój telefon z systemem Android, zaprosić znajomych do domu lub pubu i rozpocząć rozgrywkę. Gra odbywa się na przemian – osoba z drużyny pierwszej po upływie czasu przekazuje telefon, osobie z drugiej drużyny. Wygrywa drużyna, która pierwsza zdobędzie określoną liczbę punktów. „Zakazane słowa” to konkurencyjna aplikacja umożliwiająca wspaniałe spędzenie czasu w miłym towarzystwie.

„Zakazane słowa” posiada jeszcze jedną ekscytującą cechę – baza danych, z której losowane są słówka tworzona jest przez graczy. Pomóż społeczności fanów „Zakazanych słów” poprzez dodawanie własnych słówek!

Keywords: zakazane, słowa, slowa, tabu, taboo, karty
Show More

Zakazane słowa Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to Zakazane słowa
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Games In Last 24 Hours
Recommended
Download
APKPure App