We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
YedekRehber icon

YedekRehber

1.01 for Android

The description of YedekRehber

-Programın amacı, telefonda yer alan rehberinizi yedeklemek,bu rehberden yeni rehberler üretmek ve telefonlarda yer alan telefon rehberi uygulamasına ,alternatif bir rehber olarak kullanılmasıdır.Gelecek süreçte yeni özellikler eklenerek geliştirilecektir.
-Program, amatör bir uğraşının ürünüdür.Program, hazırlanış sürecinde birden fazla telefonda denenmiştir.Farklı Android sürümlerinde çalışmaktadır.Ancak tüm sürümlerde denemesi yapılmamıştır.
-Program aracılığıyla,programın ürettiği dosyalardaki numaraları,telefon rehberinize ekleyebilir.Txt,vcf ve csv formatlarında kayıt edebilir ve daha sonra bu dosyaları açabilirsiniz.
-Çok sayıda yeni özel listeler yapabilir.Bu listelerdeki telefon numaralarını,telefonun arama uygulamasına ihtiyaç duymaksızın arayabilirsiniz.
-Programın ürettiği vcf dosyalarını tıklayarak ,doğrudan telefon rehberinize ekleyebilir veya program aracılığıyla telefon rehberinize ekleyebilirsiniz.Ancak başka bir ortamda oluşturulmuş vcf dosyasını programa okutamazsınız.Program kendi ürettiği vcf dosyalarını okumaktadır.
-Programda üretilen tüm dosyalar ve bu dosyalarda yer alan numaralar -isim,telefon- numarası esas alınarak kayıt edilmektedir.
-İsim,telefon- numarası formatına uymayan dosyaların,program aracılığıyla açılması mümkün değildir.Sizde bir text dosyasından rehber üretmek isterseniz,isim,numara girip,aynı şekilde alt satıra geçerek numaralarınızı ekleyin ve kaydettiğiniz dosyayı sonra programa okutabilir ve başka formatlara dönüştürme işlemlerini yapabilirsiniz.
-Oluşturduğunuz rehberleri veya telefonun rehberinizi birden fazla dosya türü ile epostanıza gönderebilir ve daha sonra ihtiyaç duyduğunuzda programınız aracılığıyla açıp,rehberi yeniden telefonunuza yükleyebilirsiniz."
Show More

YedekRehber 1.01 Update

2016-08-26
Arabirim değiştirildi.Rehberi tahlil et özelliği eklendi.Bazı hatalı hususlar giderildi.

YedekRehber Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V1.01 1.1 MB APK

  YedekRehber

  2016-08-26

  YedekRehber 1.01 (2)

  Update on: 2016-08-26

  Requires Android: Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

  Signature: 8867445ee018c70f9ee87bf4c9dc39c6377bb292 YedekRehber 1.01(2) safe verified

  Screen DPI: 160-640dpi

  Architecture: universal

  File SHA1: 0d0c7747b81c265a15dcbad4269d9f0ba8b8b577

  File Size: 1.1 MB

  What's new:

  Download

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Download
APKPure App