Yazıyoor icon

Yazıyoor APK

4 votes, 5.0/5
  • Author:

    Nuab Systems

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2016-03-16

The description of Yazıyoor

"Yazıyoor" hız ve güvenlik odaklı "Telegram" vesilesiyle kurulan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Süper hızlı, basit, güvenli ve ücretsizdir.
"Yazıyoor" sorunsuz tüm cihazlarınızda senkronize edilir ve hem masaüstü, tablet ve telefonlarda kullanılabilir. Mesajlar, fotoğraflar, videolar ve dosyalar (.doc, .zip, .pdf, vb) sınırsız miktarda gönderilebilir. "Yazıyoor" grupları 5000 kişiye kadar ve abone sınırsız sayıda mesaj yayın kanalları oluşturabilirsiniz. Tüm platformlar için "Yazıyoor" uygulamaların listesi için web sitemizi kontrol ettiğinizden emin olun.

Neden "Yazıyoor"i geçin?

HIZLI: "Yazıyoor", en yakın sunucuya kullanıcıları bağlamak için dünya çapında konumlandırılmış veri merkezleri ile dağıtılmış altyapısını kullanması nedeniyle piyasadaki en hızlı mesajlaşma uygulamasının sunucularını kullanmaktadır.

GÜVENLIK: "Yazıyoor", Telegram tarafından şifrelenerek bilgisayar korsanlarından korunmaktadır.

BULUT DEPOLAMA: her zaman güvenli veri erişebilmesi için "Yazıyoor" sorunsuz, tüm cihazlarınız arasında senkronize edilir. Mesajınız geçmişi "Yazıyoor" bulut içinde ücretsiz olarak saklanır. Asla veri kaybetmez!

GRUP SOHBET & PAYLAŞIM: "GVZ" ile, hızlı, 1000 üyeden büyük grup sohbetleri oluşturan büyük videoları paylaşmak, belgeleri (.doc, .ppt, .zip, vb) ve arkadaşlarınıza fotoğraf sınırsız miktarda gönderebilirsiniz .

GÜVENİLİR: mümkün olan en az bayt mesajlarınızı sunmak için inşa edilen "Yazıyoor", Telegram vesilesiyle şimdiye kadar yapılmış en güvenilir mesajlaşma sistemidir. Hatta zayıf mobil bağlantılarda çalışır.

% 100 BEDAVA & REKLAMSIZ: "Yazıyoor" ücretsiz ve her zaman ücretsiz olacaktır.

GİZLİLİK: "Yazıyoor", Telegram vesilesiyle gizliligi ciddiye alır, verilerinize üçüncü şahıslar asla erişim sağlayamaz .

Gizli Sohbet sayesinde kendini yok eden mesajlar gönderebilir böylece karşı taraf mesajınızı gördükten sizin belirlediğiniz bir süre sonra mesajınızın her iki taraftan da silinmesini sağlayabilirsiniz. Gizli Sohbet mesajları şifrelenerek gönderilir ve sizden ve karşı taraftan başkası tarafından görülemez.

Show More
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App