Yay Burcu icon

Yay Burcu APK

5 votes, 4.0/5
  • Author:

    imovasyon

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2016-04-06

The description of Yay Burcu

Yay burcu günlük burç yorumları ile güne daha güzel başlayın. Astroloji uzmanlarının yorumları ile tesadüflere hazırlıklı olun.

Yay Burcu günlük, haftalık, aylık ve yıllık burç yorumlarını telefonunuzdan, tabletinizden, bütün mobil cihazlarınızdan istediğiniz yerde takip edebilir, yay burcu özellikleri ve yay burcu aşk uyumları hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Yay burcunun diğer burçlarla uyumu eğer yay burcu iseniz kritik önem taşır; yay burcu koç burcu arkadaşlığı nasıl olur, yay burcu yay burcu uyumu, yay burcu yay burcu aşk uyumu, yay burcu yay burcu ilişkisisi uzun soluklu olur mu, yay burcu erkeği yay burcu kadını cinsellik nasıl olur, yay burcu kadını yay burcu erkeği evliliği yürür mü, yay burcu yay burcu arkadaşlığı bozulur mu, yay burcu yay burcu cinsellik, yay burcunun yay burcu ile uyumu, yay burcu ile oğlak burcu ortak olabilir mi, yay burcu kova burcu iyi anlaşır mı, yay burcu balık burcu nasıl bir aşk uyumu olur, hepsi ve daha fazlası eğlenceli bir dille bu sayfalarda sizler için anlatılıyor.

Burcumuz nasıl mı belirlenir? Astronomlar burcumuzu tam doğum anımızda Güneşin Zodyak'a göre hangi pozisyonda durduğuna bakarak hesaplarlar. Astroloji uzmanları ise şunu bize hatırlatır, gezegenlerin birbirine göre konumları bizlerin yaşamlarını etkiler. Bu demek oluyor ki yıldızların ve gezegenlerin etkisi ile belirlenen burçları daha iyi anlayarak hayatımızı daha pozitif yaşayabilir, ilişkilerimize daha doğru bir yön çizebiliriz.

Burcunuzun cinsellik konusunda nasıl olduğu sizin kendinizi daha iyi keşfetmenizi sağlar. Yay burcu nasıl eğlenir sorusunun cevabı belki de daha önceden keşfedemediğiniz bir kapıyı size açabilir. Bir yay burcunu nasıl etkilersiniz, yay burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir bunu bilmek belki de size bir ilişkinin kapısını açar, kim bilir? Yay burcu erkeğinin diğer burçlarla ilişkilerini okumak belki de sizin bir ilişkiyi başlamadan bitirmenize neden olur ve o sırada bir yay burcunun ayrılık acısı ile nasıl baş ettiğini öğrenirsiniz. Burcunuzun aşk ve evlilik konusundaki yaklaşımları sizin için bir ders niteliğinde olabilir çünkü hayatın o kadar farkında olamayabiliyoruz bazen. Yay burcu ne şekilde diyet yapmalıdır, beslenme şekli nasıl olmalıdır, stresle nasıl kolay baş edebilir, sağlık açısından en çok nelerden etkilenir, hastalıkları nelerdir bunların cevapları hayatınızı daha sağlıklı hale getirir.

Yay burcunun olumlu ve olumsuz yanlarını bilmek bakış açınızı değiştirebilir, burcunuzun çiçeğini bilmek o çiçekle aranıza bir bağ bile kurabilir. Peki yay burcu ile ortaklık yapılır mı, yapılırsa nelere dikkat edilmelidir, iş hayatında nasıl insanlardır, hangi mesleklerde başarıyı yakalama oranları yüksektir? Bir yay burcu kadını veya erkeğinin doğum günü varsa ona ne hediye alınır, bir tatile götürmek isteseniz yay burcu nasıl tatillerden hoşlanır? Her şey güzel de yay burcunun karanlık yönleri nelerdir, çekilmez özellikleri ve gıcık yönleri tam olarak nerdedir? Yay burcu bir kayınvalide olsa ne ister, beklentileri nelerdir? Yay burcu annesi nasıl bir anne olur, ya yay burcu çocuğu nasıl bir gelişim gösterir? Yay burcunda babalar sert midir, sevecen mi, sabırlı mı, değil mi?

Yay burcuna ait bu uygulamada pek çok gazetenin ve günlük içerik oluşturan web portallarının günlük burç yorumlarını da bulabilirsiniz. (Sabah Gazetesi, Hürriyet Gazetesi, Milliyet Gazetesi, Vatan Gazetesi, Star Gazetesi, Takvim Gazetesi, Güneş Gazetesi, Bugün Gazetesi, www.turk.net (fal.turk.net), www.mynet.com (astroloji.mynet.com))

Tek bir kaynağa bağlı kalmayın deriz, günlük falınızı çok yönlü okuyun ve daha objektif bir bakış açısı edinin. Bu sayfalarda günlük aşk falı, iş falı, para falı, dikkat falı burç yorumlarını okuyarak gününüzüz nasıl geçeceğine dair ipuçlarını yakalayın. Deneyimli ve değerli astroloji uzmanları Rezzan Kiraz, Susan Miller ve Nuray Sayarı’nın da günlük burçlara dair bilgi birikimlerinden tek bir kaynaktan faydalanın.

Show More
Yay Burcu APK Version History
Request Yay Burcu UpdateRequest Update
Yay Burcu 1.0 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2016-07-09

Signature: e8a3d53ac3fab0007e61bac555d548e038aef19d Yay Burcu 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: 8ebf8c7a5cf9a9756ad59aabcfb8690e2ac6c6fb

Download APK(1.1 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App