Yar-Kim Kimya Mobil icon

Yar-Kim Kimya Mobil APK

13 votes, 4.5/5

The description of Yar-Kim Kimya Mobil

Sektöründe hep öncü olmayı hedeflemiş YAR-KİM KİMYA, Mobil uygulaması ile müşterileri ile direkt iletişim kuruyor.

Mobil uygulamamız ile müşterilerimiz Yeni Sipariş verebilir, sipariş takibi yapabilir, geçmiş siparişlerini inceleyebilir, cari hesap ekstrelerini inceleyebilir, ürünlerimizi inceleyebilir, ürünlerimizin uygulama videolarını izleyebilir ve bizimle çok hızlı şekilde iletişime geçebilirler.

YAR-KİM ; Faaliyetlerini İstanbul Tuzla’ da bulunan modern fabrikasında sürdürmekte olan firmamız; konusunda uzman ve deneyimli kimya mühendisleri, kimyagerler ve her biri “Kimya Teknolojileri Proses Eğitimi” almış üretim kadrosuyla, sektördeki yenilikleri sürekli takip ederek doğaya saygılı- çevre dostu ürünler üretmekte ve gelecek nesillere olan sorumluluğunu da bu şekilde yerine getirmektedir.
YAR-KİM olarak amacımız; müşterilerimize ürün satmaktan çok onların sorunlarını çözmektir. Başka bir deyişle ÇÖZÜM ORTAĞI olmaktır. Biz bu ürünleri üretmeye başladığımızda, birçok firma sorunlarını yurtdışındaki yabancı firmalarla çözüyordu. Bizim yerli malı anlayışını Türkiye’ye aşılamamızla hem firmalar hem ülkemiz kazanmış oldu. İthal ürün anlayışını, burada da üretiliyor mantığıyla değiştirmiş olduk. Bununla da gurur duyuyoruz.

YAR-KİM kalitesini “ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi” ve” ISO 14001:2004 Çevre Yönetimi Sistemi Belgesi” yle perçinleştirmiştir.

Show More
Similar Or Related
More From Developer
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App