We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
XXIII Zjazd PTN icon

XXIII Zjazd PTN

1.2 for Android

The description of XXIII Zjazd PTN

Szanowne Koleżanki i Koledzy!

Po raz kolejny organizowane jest największe w środowisku polskich neurologów wydarzenie — zjazd Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Po ponad 30 latach zjazd ponownie odbędzie się w Gdańsku 11–14 października 2017 roku w centrum konferencyjnym AmberExpo

Ideą tego spotkania jest przedstawienie dorobku naukowego polskich ośrodków, wymiana doświadczeń, prezentacja wyników najnowszych badań naukowych i osiągnięć w zakresie neurologii i dziedzin pokrewnych. Zachęcam nie tylko neurologów z ośrodków akademickich do nadsyłania prac do prezentacji ustnych i plakatowych (daty podane są na stronie internetowej zjazdu), ale także prac wykonywanych w studenckich kołach naukowych.

Zjazd to także miejsce skierowanych zarówno do rezydentów, jak i specjalistów działań edukacyjnych, których bogata oferta znajdzie się w programie (warsztaty, spotkania z ekspertami, sesje satelitarne).

Ideą zjazdu jest także integracja polskich ośrodków, nawiązanie współpracy, również integracja polskich neurologów rozproszonych po świecie. Do wielu wybitnych polskich specjalistów, pracujących w znakomitych niekiedy ośrodkach, kieruję zaproszenie do podzielenia się swoimi doświadczeniami, osiągnięciami naukowymi, z nadzieją na nawiązanie owocnej współpracy w przyszłości. Gośćmi zjazdu będą także znakomici zagraniczni eksperci. Swój udział potwierdził m. in. Prezydent Europejskiej Akademii Neurologii — prof. Günther Deuschl.

Wzorem lat poprzednich podczas sesji inauguracyjnej przyznane będą nagrody (imienia Babińskiego, Jakimowicza i nagroda „Prezydencka”), których regulaminy możecie Państwo znaleźć na stronie zjazdu, jak też na stronie internetowej PTN.

Kontynuowana będzie także humanistyczna tradycja naszych spotkań poprzez organizację po raz kolejny sesji Neurologia i sztuka i po raz pierwszy Historia neurologii.

Zjazd to także Walne Zebranie Delegatów i wybory nowych władz towarzystwa. To bardzo ważny moment w życiu PTN, decydujący o roli i znaczeniu naszej organizacji. Zachęcam do poważnego potraktowania wyboru delegatów. Nasze Towarzystwo to jedyna reprezentacja polskich neurologów, której znaczenie zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej zależy tylko od nas.

Zjazd to również miejsce spotkań starych znajomych, okazja do poznania nowych osób, do nawiązania przyjaźni i współpracy. Gdańsk jest niezwykle atrakcyjnym miastem z piękną starówką, bogatą ofertą kulturalną i restauracyjną, która może zachęcać do dłuższego pobytu, już po zakończeniu zjazdu.

Zapraszam do jesiennego Gdańska!

prof. dr hab. n. med. Jarosław Sławek
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Show More

XXIII Zjazd PTN Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to XXIII Zjazd PTN
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App