We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
XIII Kongres PTT icon

XIII Kongres PTT

1.2 for Android

The description of XIII Kongres PTT

Szanowni Państwo,

Członkowie Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego,

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,

z wielką i niekłamaną przyjemnością, w imieniu zarządu Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego i swoim, chciałbym zaprosić Państwa do udziału w kolejnym, XIII Kongresie Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego, który odbędzie się w Warszawie 12–14 października 2017 roku w gościnnych podwojach Hotelu DoubleTree by Hilton.

Zgodnie z wieloletnią tradycją, program Kongresu PTT obejmie wszystkie zagadnienia pozostające w sferze naukowych zainteresowań transplantologów, zarówno tych zajmujących się przeszczepianiem narządów unaczynionych, szpiku i komórek krwiotwórczych, jak i przeszczepów bankowanych tkanek i komórek.

Planujemy również Sesję Koordynatorów Pobierania i Przeszczepiania Narządów, Sesję POLTRANSPLANTU, Sesję Farmakodynamiczną, Sesję Pielęgniarską, Sesję Jubileuszową Annals of Transplantation i wiele innych, a także spotkanie konsultantów wojewódzkich.

Podczas Kongresu odbędzie się Walne Zgromadzenie Wyborcze Członków PTT, w trakcie którego, poza wyborem nowego Prezesa Elekta i Zarządu — co podkreślam z naciskiem — planujemy wniesienie istotnych poprawek do Statutu PTT. Zmiany te, zapowiadane już od kilku lat, umożliwią dużo sprawniejsze funkcjonowanie Towarzystwa we współczesnych realiach. Już dziś apeluję gorąco o aktywny udział w Walnym Zgromadzeniu.

Zapraszam Państwa do przygotowania i nadsyłania doniesień kongresowych, prezentujących bieżące osiągnięcia naukowe i kliniczne reprezentowanych przez Państwa ośrodków.

Komitet Naukowy i Organizacyjny dołożą najwyższych starań, by doniesienia te mogły być w możliwie szerokim zakresie, w różnej formie, zaprezentowane i dyskutowane na sesjach Kongresu.

Ambicją zarządu PTT, a także Komitetów Naukowego i Organizacyjnego jest stworzenie możliwości przedstawienia najnowszych osiągnięć współczesnej transplantologii oraz, co równie ważne, umożliwienie wymiany doświadczeń klinicznych i twórczej dyskusji w przyjaznej atmosferze.

Do współpracy przy organizacji naszego Kongresu została, w drodze konkursowej, wybrana firma Via Medica, co wziąwszy pod uwagę jej renomę, doświadczenie i wysoką pozycję, znakomicie wróży powodzeniu całego przedsięwzięcia.

Jeszcze raz gorąco zapraszam Państwa do Warszawy w październiku przyszłego roku, do udziału w XIII Kongresie Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego.

Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Zieniewicz

Prezes Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego
Show More

XIII Kongres PTT Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to XIII Kongres PTT
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App