Wyzwanie YouTube icon

Wyzwanie YouTube APK

  • Author:

    Nevadro Apps

  • Latest Version:

    1.0.7

  • Publish Date:

    2017-06-21

The description of Wyzwanie YouTube

Blowek, Rezi, Isamu i wielu innych! Wszyscy w jednym miejscu czyli YouTube Challenge!

Nie wiesz jak mają naprawdę na imię, czy mają rodzeństwo albo od czego zaczynali? Pobierz YouTube Challenge na swój telefon i się tego dowiedz! Mnóstwo ciekawostek i faktów w jednej aplikacji.

Dziesiątki pytań, setki odpowiedzi - sam musisz zdecydować, które są poprawne. W tabeli wyników znajdziesz wszystkie statystyki dotyczące gier, które już rozegrałeś oraz ilość widzów, których udało Ci się zebrać do tej pory.

Grając w YouTube Challenge może Ci się zdarzyć, że nie będziesz znał odpowiedzi na któreś pytanie ale nic się nie martw. Do dyspozycji będziesz miał 3 koła ratunkowe. Możesz zakupić sobie więcej czasu, żeby lepiej się zastanowić, usunąć 2 złe odpowiedzi by mieć 50% szansy na poprawną odpowiedź lub po prostu pominąć pytanie i przejść do następnego.

Pamiętaj, że nie ma sensu się denerwować, jeśli nie znasz jakiej odpowiedzi. Grając w YouTube Challenge, aplikacja za każdym razem pokaże Ci jaka była poprawna odpowiedź byś następnym razem, już ją znał.

Życzymy Ci miłej zabawy. Mamy nadzieje, że nie znałeś wszystkich faktów o YouTube'rach zamieszczonych w naszej aplikacji.

~Nevadro Team
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App