We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Wikey - Dijital Anahtar icon

Wikey - Dijital Anahtar

9.0 for Android

The description of Wikey - Dijital Anahtar App

Wikey kablosuz kapı kontrol uygulaması otopark kapısı, otopark bariyeri, site giriş kapısı, apartman blok girişi, yaya girişi, depo ve garaj kapılarının telefon üzerinden kablosuz olarak kontrol edilmesini sağlayan yeni nesil bir kablosuz kapı kontrol kumandası uygulamasıdır.

Wikey uygulamasını kullanarak otopark kapılarını, site ve blok yaya giriş kapı otomatiklerini rf kapı kumandası veya herhangi bir rfid göstergeç kapı kartı olmadan dünyanın herhangi bir ucundan internet üzerinden kontrol edebilirsiniz.

NFC desteği sayesinde yetkilendirilmiş kullanıcıların apartman girişi, blok girişi ve yaya girişlerinde kart, göstergeç anahtarlık veya telefon kullanarak kolaylıkla kapıyı açarak içeri girmesine olanak sağlayabilirsiniz. Wikey tamamen yerli kaynaklar ile geliştirilmiş, herkesin kullanımına uygun ve hızlı ve online çalışan bir kablosuz kontrol uygulamasıdır.

Wikey kablosuz otopark kapısı, garaj ve otopark bariyeri kontrolü uygulamasında kayıt olan kullanıcıları yetkilendirerek sadece kendi yetki alanları dahilindeki kapıları açmalarını sağlayabilirsiniz.

Wikey kablosuz otopark bariyer ve garaj kapısı kontrol uygulamasının kullanılabileceği yerler;

~ Otopark bariyerleri
~ Motorlu sürgülü kapılar
~ Garaj kapısı
~ Otopark kapısı
~ Bina kapısı
~ Kepenk
~ Depo kapısı
~ Yaya giriş kapısı
~ Kuru kontak tetiği ile çalışan tüm kapı ve cihazlar,

WiKey kablosuz otopark, garaj bariyeri ve kapı kontrol uygulaması ile kontrol edilebilir.

Wikey kablosuz otopark kapı otomatiği kontrol uygulamasının konfigürasyonları bulut ortamında tutulur bu sayede sistemde yaşanacak sorunlar veya arıza durumunda herhangi bir veri kaybı yaşanmaz.

Wikey kablosuz otopark kapı kumanda uygulaması ile kullanıcıların talepleri ve cihazlardan gelen cevaplar loglanarak kullanıcı veya cihaz bazlı olarak raporlanabilmektedir.

Wikey kablosuz kapı kontrol mobil uygulaması sayesinde otopark, site girişi, apartman, yaya girişi gibi yerlerin giriş çıkış loglarını tutabilir, kullanıcıların giriş çıkış loglarına mobil uygulama üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Wikey mobil uygulamasında kayıt olan kullanıcıları yetkilendirerek sadece kendi yetki alanları dahilindeki kapıları açmalarını sağlayabilirsiniz. Wikey uygulaması ve Wilock modülü motorlu veya selonoidli tüm kapı kontrol cihazları ile uyumludur.

Wikey Garaj Kapısı ve Bariyer Kontrol uygulaması sayesinde işyerlerinde, evinizde, apartmanınızda ve sitenizde bulunan tüm kapıları uzaktan kablosuz olarak kontrol etmek çok kolay, tek yapmanız gereken Wikey uygulamasını indirip yöneticinizden alacağınız kayıt kodu ile uygulamaya kaydolmak, bu sayede mobil uygulamaya giriş yaparak otopark kapılarını, ev kapılarını, apartman kapılarını, site kapılarını ve depo kapılarını tek bir uygulama ile wifi ile kablosuz olarak kontrol edebilirsiniz.

Wikey Kablosuz Kapı Kontrol Uygulaması Nasıl Kullanılır?
Wikey kablosuz kapı uygulaması, yönetici tarafından sağlanan kayıt kodu ile uygulamaya kayıt olunarak kullanılır. Kullanıcılar kayıt kodu ile sisteme üye olurlar. Yöneticiler üye olan kullanıcıların yetki sınırlarını belirler. Bu sayede kullanıcılar uygulama ile otopark ve yaya giriş kapılarını kontrol edebilirler.

Wikey kablosuz otopark garaj bariyeri kontrol uygulaması bir IOT uygulamasıdır. Tüm cihazlar ve birbiri ile wifi protokolü birbirine bağlanarak ile haberleşir herhangi bir arıza durumunda sistemdeki yöneticiler WiKey uygulaması ile bilgilendirilir.

Wikey mobil uygulaması, Wiome Akıllı Ev Sistemleri tarafından sağlanan WiLOCK röle kartı kapı otomatiği kontrol modülü ve otopark kapı kontrol modülü ile birlikte çalışır. Modüller tamamen kablosuz olarak çalışır ve herhangi bir ek kurulum maliyeti getirmezler. Sadece tek bir cihazın internete bağlanması yeterlidir diğer tüm cihazlar birbirlerine bağlanarak bu interneti paylaşırlar. Modülün satın alımı içim https://www.wiome.com.tr adresinde bulunan iletişim kanallarına başvurabilirsiniz, ya da 0224 334 15 45 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
Show More

Wikey - Dijital Anahtar App 9.0 Update

2021-12-30
Kararlılık iyileştirildi.
Tasarımsal değişiklikler yapıldı.

Wikey - Dijital Anahtar Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional App Information

Previous versions
 • V9.0 7.7 MB XAPK APKs

  Wikey - Dijital Anahtar

  2021-12-30

  Wikey - Dijital Anahtar 9.0 (9)

  Update on: 2021-12-30

  App uploaded by: Feras Raed

  Requires Android: Android 5.0+ (Lollipop, API 21)

  Signature: 2a20048a109e60842c5f3ac617538ef2e6914fd6 Wikey - Dijital Anahtar 9.0(9) safe verified

  Screen DPI: 160-640dpi

  Architecture: universal

  Base APK: com.wiome.smartdoor.apk

  Split APKs: config.ar, config.de, config.en, config.es, config.fr, config.hi, config.in, config.it, config.ja, config.ko, config.my, config.pt, config.ru, config.th, config.tr, config.vi, config.xxhdpi, config.zh

  File SHA1: 94051d2f3ae87eb131efb2a876c183b9b9aa8ea1

  File Size: 7.7 MB

  What's new:

  Download

 • V5.0 11.8 MB XAPK APKs

  Wikey - Dijital Anahtar

  2021-03-24

  Wikey - Dijital Anahtar 5.0 (5)

  Update on: 2021-03-24

  App uploaded by: Thaw Dar Shwe Zin

  Requires Android: Android 5.0+ (Lollipop, API 21)

  Signature: 2a20048a109e60842c5f3ac617538ef2e6914fd6 Wikey - Dijital Anahtar 5.0(5) safe verified

  Screen DPI: nodpi

  Architecture: universal

  Base APK: com.wiome.smartdoor.apk

  Split APKs: config.ar, config.de, config.en, config.es, config.fr, config.hi, config.in, config.it, config.ja, config.ko, config.my, config.pt, config.ru, config.th, config.tr, config.vi, config.xxxhdpi, config.zh

  File SHA1: 42f987bed5a2e109337b8c62569c506ca7c78572

  File Size: 11.8 MB

  Download

Similar to Wikey - Dijital Anahtar
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App