webBAR icon

webBAR APK

15 votes, 5.0/5
  • Author:

    Logic.al

  • Latest Version:

    2.1

  • Publish Date:

    2015-07-23

The description of webBAR

webBAR është gjenerata e re e zgjidhjeve për Baret dhe Restorantet, e cila u ofron mundësi kompanive të manaxhojnë shitjet në mënyrë të thjeshtë nëpërmjet programit.
webBAR është dizenjuar për tju adresuar nevojave të sotme të biznesit, me qëllim për të ndihmuar kompanitë, të çdo lloj madhësie për të manaxhuar jo vetëm paratë e tyre por edhe funksionalitete të veçanta që lidhen me proçesin e shitjes.
webBAR ndihmon kompanitë për tu rritur nga biznese të vogla familjare në biznese të mëdha dhe të suksesshme.
Show More
webBAR APK Version History
Request webBAR UpdateRequest Update
webBAR 2.1 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 2.1 (10) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2015-11-04

Signature: 64b35fbd3c0f27fa0770cc388725202c66e739b8 webBAR 2.1(10) apk safe verified

APK File SHA1: a2b60d367d2cb8100fce7db4e2da2d11660c0703

Download APK(1.1 MB)

Similar Or Related
More From Developer
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App