WARTA Mobile icon

WARTA Mobile APK

The description of WARTA Mobile

WARTA Mobile to bezpłatna aplikacja pozwalająca m. in. na szybki zakup ubezpieczenia turystycznego, zgłoszenie wypadku czy wezwanie pomocy. Dzwonisz do nas, a na Twoim wyświetlaczu pojawiają się dokładne dane miejsca w którym się znajdujesz. Dzięki temu trafimy do Ciebie bez problemu.

Zainstaluj Warta Mobile i ciesz się podróżą! Dzięki niej:

- wykupisz ubezpieczenie turystyczne nawet tuż przed podróżą. Jeśli raz kupisz polisę przez aplikację, opcja „Wystaw ponownie” pozwoli Ci jeszcze bardziej skrócić czas zawarcia umowy – aplikacja zapamiętuje jaki pakiet wybrałeś poprzednio i dane ubezpieczonych. Szybka płatność z konta lub kartą pozwala zawszeć umowę w kilka minut.

- uzyskasz szybką pomoc w razie kłopotów w czasie podróży samochodem. Dzięki precyzyjnej geolokalizacji, po wybraniu numeru centrum obsługi klienta, na wyświetlaczu Twojego telefonu pokazują się dane dotyczące długości i szerokości geograficznej miejsca w którym się znajdujesz. Dzięki temu, łatwiej znajdziemy Cię, gdy w środku nocy zepsuje Ci się samochód, a masz odpowiedni wariant assistance.

- szybko zgłosisz szkodę bezpośrednio z miejsca zdarzenia, zarówno mając AC w Warcie, jak i będąc poszkodowanym przez naszego klienta posiadającego OC komunikacyjne. Po uzupełnieniu informacji o zdarzeniu i zrobieniu zdjęć uszkodzonego obiektu, cały pakiet trafia do Centrum Alarmowego WARTY. Tam rzeczoznawcy szybko i kompetentnie zajmą się Twoją sprawą.

Ale to nie jedyne korzyści! Aplikacja zawiera szereg funkcjonalności, które ułatwią ci życie:

- Co zabrać – to lista rzeczy, które musisz zabrać na wyjazd turystyczny. Pakując kolejne rzeczy, zaznaczasz te już zabrane. Przed wyjazdem aplikacja przypomni Ci, co jeszcze nie znalazło się w walizkach.

- Portfel – pozwala notować wydatki w czasie wyjazdu i na bieżąco przeliczać lokalną walutę na złotówki. Dzięki temu, nigdy nie przekroczysz założonego na wyjazd budżetu.

- Kalendarz – rozbudowany o specjalny widget będzie odliczał dni do Twojego wyjazdu. Przypomni Ci też o terminach płatności kolejnych rat składek we wprowadzonych polisach oraz o badaniach technicznych w Twoim samochodzie.

- Latarka - z funkcją światła błyskowego może okazać się przydatna np. w trakcie nocnej podróży.

- Wiadomości – tu znajdziesz potwierdzenie o zawarciu ubezpieczenia turystycznego i przyjęciu zgłoszenia szkody oraz inne ciekawe informacje przygotowane przez WARTĘ dla Ciebie.

- Pierwsza pomoc – to materiał o udzielaniu pierwszej pomocy oraz instruktarz postępowania po wypadku komunikacyjnym

Pamiętaj! Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji uzupełnij swój profil, czyli wprowadź podstawowe dane dotyczące Twojej osoby, pojazdów oraz posiadanych polis. Dzięki temu, szybciej kupisz polisę turystyczną, a zgłoszenie szkody będzie trwało dosłownie chwilę, bo większość potrzebnych danych będzie automatycznie uzupełniona.

Show More

What's new

2015-10-04
Drobne zmiany
Advertisement
WARTA Mobile APK Version History
Request WARTA Mobile UpdateRequest Update
WARTA Mobile 2.1.6 for Android 2.2+ APK Download

Version: 2.1.6 (17) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2015-10-04

Signature: a10d9cf886d95cfa8dcdf172b4563f949816b5fa WARTA Mobile 2.1.6(17) apk safe verified

APK File SHA1: 7ca0b93d76ff2c5cf8b8dc69b6f24f71a17dcbab

What's new: Drobne zmiany

Download APK(6.1 MB)

More From Developer
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App