WARTA Mobile - tablet icon

WARTA Mobile - tablet APK

The description of WARTA Mobile - tablet

WARTA Mobile to bezpłatna aplikacja pozwalająca m. in. na wezwanie pomocy w razie problemów z pojazdem (wypadek, awaria). Dzwonisz do nas, a na Twoim wyświetlaczu pojawiają się dokładne dane miejsca w którym się znajdujesz – dzięki temu trafimy do Ciebie bez problemu.

Aplikacja pozwala też na szybkie zgłoszenie szkody, zarówno przez posiadaczy AC w WARCIE, jak i osób poszkodowanych przez naszych klientów. Po uzupełnieniu informacji o zdarzeniu i zrobieniu zdjęć uszkodzonego obiektu, cały pakiet trafia do Centrum Alarmowego WARTY. Tam rzeczoznawcy szybko i kompetentnie zajmą się Twoją sprawą.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji uzupełnij swój profil, czyli wprowadź podstawowe dane dotyczące Twojej osoby, pojazdów oraz posiadanych polis. Dzięki temu, zgłoszenie szkody będzie trwało dosłownie chwilę, bo większość potrzebnych danych będzie automatycznie uzupełniona. Wbudowany kalendarz przypomni Ci też o terminach płatności kolejnych rat składek we wprowadzonych polisach oraz o badaniach technicznych w Twoim samochodzie.

Dołożyliśmy też latarkę z funkcją światła błyskowego, która może okazać się przydatna np. w trakcie nocnej podróży.
W aplikacji znajdziesz również zakładkę z wiadomościami od WARTY. To tam znajdziesz potwierdzenie o przyjęciu zgłoszenia szkody oraz inne ciekawe informacje przygotowane przez WARTĘ dla Ciebie.

W aplikacji jest też materiał o udzielaniu pierwszej pomocy oraz instruktarz postępowania po wypadku komunikacyjnym. Warto się z nimi zaznajomić w celu posiadania takiej wiedzy i umiejętności.

Kontakt w przypadku wyzwania assistance czy zgłaszania szkody komunikacyjnej nigdy nie był tak prosty i szybki, jak teraz z wykorzystaniem aplikacji WARTA Mobile!

Show More
Similar Or Related
More From Developer
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App