Warszawa Rodzinna icon

Warszawa Rodzinna APK

  • Author:

    PJATK

  • Latest Version:

    1.0.2

  • Publish Date:

    2014-07-04

The description of Warszawa Rodzinna

Karta Warszawiaka i Karta Młodego Warszawiaka daje możliwość korzystania z ulg na bilety komunikacji miejskiej dla osób mieszkających i płacących podatek PIT w stolicy oraz ich dzieci, dodatkowo posiadacze kart mogą liczyć także na zniżki i preferencje w instytucjach kultury, sportu i rekreacji. Lista miejsc, które honorują Karty stale się powiększa.

Karta Młodego Warszawiaka lub Karta Warszawiaka to spersonalizowana karta zbliżeniowa lub inna karta wprowadzona lub zaakceptowana przez Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie wraz z naniesionym hologramem „Karta Młodego Warszawiaka” lub „Karta Warszawiaka”.

Kartę Młodego Warszawiaka i Kartę Warszawiaka można wyrobić we wszystkich Punktach Obsługi Pasażerów (POP) Zarządu Transportu Miejskiego. Wszystkie szczegóły związane z wyrobieniem karty znajdują na stronie www.ztm.waw.pl.

Aby móc skorzystać ze zniżek, ulg i preferencji zniżek prezentowanych w aplikacji mobilnej Wawa Rodzinna, wystarczy jedynie okazać Kartę Młodego Warszawiaka lub Kartę Warszawiaka w miejscu gdzie jest ona honorowana.

Aby dołączyć do programu wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy w którym należy wskazać m.in. proponowaną wysokość ulgi, zniżki, lub rodzaj innych preferencji, zakres objętych nimi towarów lub usług oraz miejsce i okres ich obowiązywania. Formularz znajduje się na stronie www.karta.um.warszawa.pl

Posiadaczy KW i KMW serdecznie zapraszamy również do skorzystania ze strony internetowej poświęconej warszawskiej rodzinie. Na stronie znajdują się informacje m.in. o przygotowanej ofercie dla posiadaczy KMW, klubach dla rodzin, żłobkach i przedszkolach, a także aktualny harmonogram wydarzeń rodzinnych. www.warszawarodzinna.um.warszawa.pl

Show More
Advertisement
Warszawa Rodzinna APK Version History
Request Warszawa Rodzinna UpdateRequest Update
Warszawa Rodzinna 1.0.2 for Android 4.1+ APK Download

Version: 1.0.2 (3) for Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

Update on: 2015-10-09

Signature: dd66e1d609fa2e65e12cca9e4985c83b5e453fcf Warszawa Rodzinna 1.0.2(3) apk safe verified

APK File SHA1: 48b49907b038e7f60d61fa087576d1bde172eb38

Download APK(2.3 MB)

More From Developer
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Warszawa Rodzinna Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App