Vzpoura mozků, Galaxia a Tvrz icon

Vzpoura mozků, Galaxia a Tvrz APK

128 votes, 4.3/5
  • Author:

    NewsLab.cz

  • Latest Version:

    1.2.3

  • Publish Date:

    2015-04-08

The description of Vzpoura mozků, Galaxia a Tvrz

Milí čtenáři,

po trilogii Pod paprsky Zářícího přicházíme s druhou aplikací obsahující klasické české komiksy: Vzpoura mozků, Galaxia a Tvrz, které poprvé vyšly v časopisu Abc v 70. a 80. letech minulého století. Právě tyto příběhy podle nás patří k tomu nejlepšímu, co v Československu na tomto poli vzniklo. A patří zároveň také k nejlepším dílům autorského dua Václav Šorel (scénárista) a František Kobík (kreslíř).

Aplikace je ke stažení zdarma. Vzhledem k nákladům na vývoj a nákup práv pro uveřejnění komiksů jsme museli obsah každého příběhu zpoplatnit stanovili stejně jako minule na 40 korun a cenu celé trilogie na 75 korun. Komiks si stačí koupit jednou a nákup si pak přenést na další zařízení pomocí tlačítka pro obnovení nákupů.

Jako bonus opět v aplikaci najdete dvě videa. V prvním jsme se pokusili vizualizovat osudnou srážku kosmické lodi Galaxia s meteoritem, která znamenala smrt většiny její posádky. Druhé video obsahuje více než šestiminutový rozhovor se scénáristou Václavem Šorelem.

Stejně jako v první aplikaci jsme se snažili o co největší čtenářský komfort. Aplikace proto umožňuje prohlížení komiksu v několika režimech. Můžete jednoduše listovat stránkami a zvětšovat či zmenšovat je pomocí dvou prstů nebo si dvojitým poklepáním přiblížit konkrétní rámeček a číst příběh políčko za políčkem. Tento způsob prohlížení jsme v této aplikaci ještě vylepšili, aby byl plynulejší a hezčí.

Vzhledem k velikosti aplikace doporučujeme její stažení přes kvalitní Wi-Fi. Po zakoupení a stažení komiksů již aplikace připojení k internetu nevyžaduje.

Doufáme, že se budete dobře bavit. Vaše podněty, jak aplikaci vylepšit, případně návrhy, jaké další komiksy byste si přáli na Androidu vidět, uvítáme na naší Facebookové stránce NewsLab.cz.

Děkujeme, tým NewsLab.cz

Show More
Vzpoura mozků, Galaxia a Tvrz APK Version History
Request Vzpoura mozků, Galaxia a Tvrz UpdateRequest Update
Vzpoura mozků, Galaxia a Tvrz 1.2.3 for Android 2.1+ APK Download

Version: 1.2.3 (8) for Android 2.1+ (Eclair MR1, API 7)

Update on: 2015-09-11

Signature: 2912aa38030a3dba6e6900771614cdf86cc95abd Vzpoura mozků, Galaxia a Tvrz 1.2.3(8) apk safe verified

APK File SHA1: 2ae5d54f98805f9f07aec552bbd2bbc12f3ddc85

What's new: Aktualizace funkčnosti nákupů, oprava nezobrazování stránek.

Download APK(16.5 MB)

Similar Or Related
More From Developer
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App