Vodafone Books icon

Vodafone Books APK

140 votes, 4.0/5

The description of Vodafone Books

Tani, me Vodafone ju mund të lexoni libra me një klik të vetëm nga Smartphoni juaj, kudo që ndodheni.

Përmes aplikacionit më të ri VodafoneBooks, ju mund të përzgjidhni librat tuaj të preferuar nga letërsia e huaj dhe shqipe dhe ti lexoni ato online në çdo kohë dhe kudo ndodheni nëpërmjet celularit apo tabletit tuaj.


Karakteristikat:

1. Aplikacioni është pa pa pagesë
2. Mbi 120 tituj për t’u shfletuar apo lexuar
3. Mundësi të ruani faqen nëpërmjet opsionit Bookmark
4. Navigimi në Aplikacion do t’iu kushtojë përdoruesve tarifën normale të navigimit në internet sipas planit tarifor të përzgjedhur dhe operatorit përkatës që ofron shërbimet publike të komunikimeve elektronike të lëvizshme. Ju lutem sigurohuni për tarifat e zbatuara përpara përdorimit te Aplikacionit.

Vodafone Books for Android official Trailer

Show More
Vodafone Books APK Version History
Request Vodafone Books UpdateRequest Update
Vodafone Books 1.2 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.2 (104) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2016-04-20

Signature: ba3edf810fca1a7f6a2e5382ccf6a2223f6f7394 Vodafone Books 1.2(104) apk safe verified

APK File SHA1: f23f7ac9ef41a2818d44d1925fdcc4f907f4cc69

What's new: Lexoni librat e preferuar kudo dhe sa herë dëshironi me Vodafone Books

Download APK(9.0 MB)

Vodafone Books 1.0 for Android 3.0+ APK Download

Version: 1.0 (100) for Android 3.0+ (Honeycomb, API 11)

Update on: 2015-11-14

Signature: ba3edf810fca1a7f6a2e5382ccf6a2223f6f7394 Vodafone Books 1.0(100) apk safe verified

APK File SHA1: 5216f2d1e2caa2c736a8d7cb1a1e387739f114e6

What's new: Lexoni librat e preferuar kudo dhe sa herë dëshironi me Vodafone Books

Download APK(7.7 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App