VIPSALOTI icon

VIPSALOTI APK

7 votes, 5.0/5
  • Author:

    SECLabs

  • Latest Version:

    1.0.1

  • Publish Date:

    2014-09-23

The description of VIPSALOTI

VIP SALOTI E KA FILLUAR AKTIVITETIN E SAJ NE VITIN 1995 ME TREGETIMIN E METRAZHEVE DHE AKSESOREVE PER SALLONE. NE VITIN 1997 HAP LINJEN E SAJ TE PRODHIMIT TE SALLONEVE TE LEKURES DHE TE COPES. I MBESHTETUR NE NJE TEKNOLOGJI MODERNE DHE I ASISTUAR NGA MJESHTRAT ITALIANE TASHME ESHTE BERE LIDER NE KETE FUSHE. TE GJITHA MATERIALET TONA TE PERZGJEDHURA DHE TE PUNUARA ME KUJDES JANE PASQYRA E PUNES TONE. COPAT CILESORE DHE LEKURAT SHUMENGJYRESHE PERBEJNE NJE RIVESHJE TE PERZGJEDHUR TE SALLONIT TUAJ V
Show More
VIPSALOTI APK Version History
Request VIPSALOTI UpdateRequest Update
VIPSALOTI 1.0.1 for Android 2.2+ APK Download

Version: 1.0.1 (1) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2016-09-02

Signature: f5ff6ea6212b670c13b0d45c5422e5b2e89949f5 VIPSALOTI 1.0.1(1) apk safe verified

APK File SHA1: 39890d17e6f74e98e6a1e99fa35296a7fb38ad6c

Download APK(2.8 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App