Vaktia 2016 icon

Vaktia 2016 APK

24 votes, 5.0/5
  • Author:

    Fisnik Ibishi

  • Latest Version:

    1.2

  • Publish Date:

    2016-06-08

The description of Vaktia 2016

Aplikacioni ka për qëllim të ju lehtësoj përdoruesve të dinë saktë kohën e iftarit si dhe kohët tjera.

Ky aplikacion vlenë vetëm për teritorin e Kosovës.

Show More
Vaktia 2016 APK Version History
Request Vaktia 2016 UpdateRequest Update
Vaktia 2016 1.2 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.2 (3) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2016-06-09

Signature: 1bf643e84fe79895573bc955358f41c57a93dd6d Vaktia 2016 1.2(3) apk safe verified

APK File SHA1: 2197de2ff39dab9cdf872239f092913506e2f5c5

Download APK(5.7 MB)

Vaktia 2016 1.0 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2016-06-06

Signature: 1bf643e84fe79895573bc955358f41c57a93dd6d Vaktia 2016 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: 0dfb288e29606987566eb4e45fa9e8485eb57c26

Download APK(6.3 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App