Vaikų diabeto priežiūra icon

Vaikų diabeto priežiūra

1.0.4 for Android

The description of Vaikų diabeto priežiūra

Programėlė vaikų diabeto priežiūrai padėsianti patogiai sekti savo sveikatos būklę. Diabeto priežiūroje itin svarbu žinoti, kaip valgomas maistas keičia gliukozės koncentraciją kraujyje bei insulino poreikį. Nuoseklus mitybos ir gliukozės kiekio kraujyje sekimas leidžia laiku pastebėti įvairius pokyčius ir atintinkamai reaguot. Mūsų programėlė yra patogus būdas vienoje vietoje kaupti informaciją apie suvalgytą maistą, gliukozės kiekio kraujyje svyravimus bei insulino poreikį. Taip pat pateikiama svarbiausia informacija apie vaikų diabeto priežiūrą. Programėlė paruošta bendradarbiaujant su Vaikų endokrinologų asociacija.
FUNKCIJOS:
* Bendra informacija apie vaikų diabeto priežiūrą
* Mitybos dienynas – paprastas būdas sekti savo mitybą. Įvedamas valgymo laikas ir suvalgyti maisto produktai. Pagal laiką ir datą parodoma valgymo istorija. Galimybė išsisaugoti dažniausiai valgomus patiekalus.
* Glikemijos dienynas – įvedamas laikas, gliukozės koncentracija kraujyje bei suvartota insulino dozė. Pagal laiką ir datą parodoma gliukozės koncentracijos kraujyje svyravimai bei vartojamo insulino dozės.
Show More

Vaikų diabeto priežiūra 1.0.4 Update

2018-04-16
Gramatinių klaidų taisymas
Advertisement
Previous versions
Similar to Vaikų diabeto priežiūra
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App