Výsledek zkoušky na VUT icon

Výsledek zkoušky na VUT APK

The description of Výsledek zkoušky na VUT

Stačí vyplnit VUT ID, VUT heslo a předmět, který se má sledovat pro výsledek zkoušky a aplikace se bude za Vás v zadaném intervalu dívat do detailu předmětu, zda nebyl zveřejněn výsledek zkoušky.

Hned jak se objeví jakýkoliv výsledek, aplikace Vás upozorní vibrací a notifikací v horním panelu, která mimo jiné také obsahuje počet získaných bodů a maximum, které bylo možné dosáhnout.

Automaticky se ukládá login, abyste při dalším použití nemuseli ťukat totéž dokola. Ale takové heslo se z bezpečnostních důvodů automaticky neukládá - musíte o to projevit zájem zaškrtnutím políčka "Pamatovat si heslo"

Když zadáváte předmět, jehož zkouška má být sledována, stačí uvést jeho zkratku, nebo pro větší jistotu úplný název předmětu - stačí částečně ( například chci sledovat výsledek z předmětu "Materiály a technická dokumentace" - pak stačí zadat "materiály" ) ... Jak jste si jistě všimli, nemusíte dbát ani na velká a malá písmena a proto můžete i zkratky psát malými písmeny (také nemusíte psát úplné zkratky včetně číslic - kupříkladu pro předmět BMA1 stačí zadat "bma")

Jediné nepovinné pole je Interval - pole, kde je možno zadat až čtyřmístné číslo. Toto číslo představuje počet minut, které mají uběhnout mezi jednotlivými nakouknutími na výsledek ze zkoušky. Skutečnost, že sem lze zadat maximálně čtyřmístné číslo napovídá, že nejdelší interval je 166.65 hodin - což je necelých 7 dní - čili přibližně týden.

Necháte-li pole "Interval" prázdné a přesto stisknete "Spustit sledování" - pak proces na pozadí bude stahovat data v intervalu 15 minut.

Aplikaci je možno úplně vypnout - i vymazat paměť RAM - i přesto bude na pozadí běžet proces, který se v daném intervalu bude dívat na výsledek zadané zkoušky - tedy pokud jste ho dříve spustili tlačítkem "Spustit sledování". Tento proces na pozadí můžete vypnout tak, že v upozornění stisknete tzv. Pokračující notifikaci pod názvem "Zkouškočekr" a pak stisknete "Zastavit sledování".

Zadané údaje se posílají pouze na doménu https://www.vutbr.cz/login/in, která je zabezpečena šifrováním a heslo je v případě souhlasu uloženo také v šifrovaném formátu.

Zakoupením aplikace podpoříte její budoucí rozvoj. Můžete se těšit například na sledování více předmětů najednou či na sledování počtu bodů jednotlivých předmětů během semestru.

Časem nebude chybět ani upozornění na čerstvé vypsání termínů zkoušek.

V plánu je také přidat tlačítko "Zjistit bilanci ISICu".

Podpora aplikace je garantována minimálně do konce akademického roku 2017.

Dále je garantována stálost ceny aplikace i přes přidání výše zmíněných funkčností, které budou přidávány formou aktualizací, nikoliv placených modulů.
Show More

What's new

2016-08-16
V této verzi zjistíte nejen výsledek poslední zkoušky, ale i těch předchozích.

Navíc bylo odstraněno tlačítko "Podívat se jen jednou" pro větší přehlednost.

Advertisement
Výsledek zkoušky na VUT APK Version History
Request Výsledek zkoušky na VUT UpdateRequest Update
Výsledek zkoušky na VUT 1.1 for Android 4.1+ APK Download

Version: 1.1 (2) for Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

Update on: 2016-08-16

Signature: 30347bf2b694e725834c64b76775154df4deb59b Výsledek zkoušky na VUT 1.1(2) apk safe verified

APK File SHA1: 03470284b336a5fba009f102f7b8b7ed262a6a2b

What's new: V této verzi zjistíte nejen výsledek poslední zkoušky, ale i těch př More...

Download APK(1.1 MB)

Similar Or Related
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App