We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Uzlar Oto icon

Uzlar Oto

1.1 for Android

The description of Uzlar Oto

Şirketimiz 1960 yılından bu yana alanında kaliteli hizmet anlayışıyla ve koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyerek faaliyet gösteren, konusunda uzmanlaşmış ve sektöründe geniş tecrübe sahibi olan bir firmadır.

Kaliteyi ve dürüstlüğü bir yaşam felsefesi olarak kendine önder edinen Uzlar Otomotiv, kurulduğu günden bugüne her türlü binek araç türünde en iyi hizmeti eksiksiz sunmuş, bakım öncesi ve bakım sonrası hizmetlerde de sınır olmadığını müşterilerine kanıtlamayı başarmıştır.

Şirketimizin temelleri Bülent UZ ile atılmış olup, modern yönetim teknikleri uygulanarak, müşteri ilişkilerine önem veren, geniş bir coğrafyada hizmet üreten, günümüze geniş müşteri portföyü ile gelmiş bir firmadır.

Uzlar Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. kuruluşundan itibaren kaliteli üretim ve beklentilerin üstünde servis anlayışını benimsemiş, ilklerin yaratıcısı olmayı ve yatırımlarını bu yönde kullanmayı ilke edinmiş bir otomotiv firmasıdır.

Şirketimiz çağımız gelişen teknolojisinin ürünleri olan her marka ve modeldeki aracınızın tüm bakım ve onarımını gerçekleştirecek teknik ekipmanları ve uzman kadrosuyla sizlere güvenilir, kaliteli hizmet sunmaktadır.

Uzlar Otomotiv, mekanik/elektrik, kaporta, ve boya servis hizmetini en üst düzeyde ve de en iyi şekilde siz müşterilerimize sunmaktadır.

Kuruluşundan bu güne kadar kaliteli servis anlayışından ödün vermeyen şirketimiz 7/24 (Haftanın Her saati) size hizmet vermekten ve de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktan hiçbir zaman kaçınmamıştır.

Şirketimiz en üst düzey yöneticisinden en alt birimine kadar bir aile olmuş olup, siz müşterilerimizi de bu aile içerisinde görmekten mutluluk duyacaktır.
Show More

Additional Information

Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App