We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Ushqimet Shqip Anglisht icon

Ushqimet Shqip Anglisht

1.1 for Android

The description of Ushqimet Shqip Anglisht

Shiko,dëgjo,lexo dhe mëso ushqimet në dy gjuhë njëkohësisht duke përdorur metoda më moderne interaktive të cilat kanë efekt mahnitës në të mësuarit...
Në këtë lojë mund të mësoni pemët dhe perimet në gjuhën Shqipe dhe atë Angleze, e gjithë kjo bëhet më interesante nëprmjet kuizit i cili është mjaft sfidues për fëmijët tuaj...

Për më shumë provojeni vetë!
Show More

Ushqimet Shqip Anglisht 1.1 Update

2016-02-29
* Përimisim i disa lëshimeve
* Shtim i butonit dëgjo në kuiz

Ushqimet Shqip Anglisht Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V1.1 15.0 MB APK

  Ushqimet Shqip Anglisht

  2016-02-29

  Ushqimet Shqip Anglisht 1.1 (2)

  Update on: 2016-02-29

  Requires Android: Android 2.2+ (Froyo, API 8)

  Signature: a32b226a0b7d95fd47cc12561621cb6ce60db5d2 Ushqimet Shqip Anglisht 1.1(2) safe verified

  Screen DPI: 160-640dpi

  Architecture: universal

  File SHA1: 470e950b26246b16d8b67ed77d71e42c228fa6a2

  File Size: 15.0 MB

  What's new:

  Download

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Download
APKPure App