TvAlb Live - Mobile Tv Shqip icon

TvAlb Live - Mobile Tv Shqip

2.0 for Android

The description of TvAlb Live - Mobile Tv Shqip

* TV LIVE - TvAlb Live përmban mbi 150 kanale televizive Shqiptare dhe të Huaja.
Kanale kombëtare, kanale sporti, kanale filmash, kanale për fëmijë, kanale dokumentarësh, kanale muzikore dhe kanale për të rritur. Shumë shpejt edhe kanale të tjera!

* RADIO - TvAlb Live ofron edhe mbi 20 Radio Online, shqiptare dhe të huaja të cilat mund të luajnë në background edhe ju lejojnë të përdorni celularin tuaj!

* SUPPORT CHAT - Të gjithë përdoruesit e këtij aplikacioni mund të komunikojnë me stafin tonë 24 orë për çdo problem të mundshëm me kanalet televizive apo sqarime të tjera!

* EPG - Ju mund të gjeni guidën për të gjitha kanalet Shqiptare me përshkrimin përkatës.

* KANALET - Cilësia e të gjitha kanaleve tona është HD dhe ne ju sugjerojmë të keni linjë interneti të fuqishme dhe të qëndrueshme për të patur eksperiencë të kënaqshme me kanalet!

Kontakt:

EMAIL: ecreativealbania@gmail.com
WEB: www.tvalb.ml
Show More

TvAlb Live - Mobile Tv Shqip 2.0 Update

2018-08-22
Aplikacioni me i besueshëm dhe më funksional rikthehet përsëri...
Na vlerësoni me 5 yje!
Advertisement
Previous versions
 • V2.0 4.9 MB APK

  TvAlb Live - Mobile Tv Shqip

  2018-08-22

  TvAlb Live - Mobile Tv Shqip 2.0 (26)

  Update on: 2018-08-22

  Requires Android: Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

  Signature: 061cc8325f2d9cb71ba53060b54c8eb599ce059e TvAlb Live - Mobile Tv Shqip 2.0(26) safe verified

  File SHA1: 307543a6eab2404e74499a3cf9e4e8afb3d95f96

  File Size: 4.9 MB

  What's new:

  Download

 • V2.2 4.9 MB APK

  TvAlb Live - Mobile Tv Shqip

  2018-07-29

  TvAlb Live - Mobile Tv Shqip 2.2 (23)

  Update on: 2018-07-29

  Requires Android: Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

  Signature: 061cc8325f2d9cb71ba53060b54c8eb599ce059e TvAlb Live - Mobile Tv Shqip 2.2(23) safe verified

  File SHA1: 55a5795b0184ae1b4fcaa4d62ff166a8bfb8ec0e

  File Size: 4.9 MB

  What's new:

  Download

Similar to TvAlb Live - Mobile Tv Shqip
More From eCreative Studio
Comment Loading...
Ooops! No such content!
TvAlb Live - Mobile Tv Shqip Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App