Tv Tetova icon

Tv Tetova APK

  • Author:

    AlbOKinG

  • Latest Version:

    2.0

  • Publish Date:

    2017-03-09

The description of Tv Tetova

Televizioni TV Tetova me program muzikor dhe artistik, vetëm në gjuhën shqipe. 24 orë Artistët shqiptarë pranë jush. TV “Tetova ”synon të ketë një program cilësor, që t’i argëtojë njerëzit. Një program që i dedikohet të gjitha shtresave të shoqërisë dhe të gjitha moshave. Në Maqedoni, Kosovë, Shqipëri, Gjermani, Zvicër etj...
Show More

What's new

2017-03-10
Tani me version të ri Versioni ri 2.0
Tv Tetova APK Version History
Request Tv Tetova UpdateRequest Update
Tv Tetova 2.0 for Android 2.3.4+ APK Download

Version: 2.0 (4) for Android 2.3.4+ (Gingerbread MR1, API 10)

Update on: 2017-03-10

Signature: a95df880f4f920e88e317c8e6b0be3f8c14aa4a3 Tv Tetova 2.0(4) apk safe verified

APK File SHA1: 961b9c9e8667c00db090a052ffd94a5b0145d607

What's new: Tani me version të ri Versioni ri 2.0

Download APK(16.2 MB)

More From Developer
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App